gaziemir cam balkon

0 553 112 12 11 ücretsiz cam balkon Gaziemir keşif hattımız. 8 yıla yaklaşan bir sürede balkon camlama işlerinde faaliyet gösteriyoruz. İhtiyacınız olan ürünü tespit ediyor uygun fiyatlara size öneriyoruz. Katlanır cam; alüminyum kalitesi, aksesuarların dayanıklılığı ve 8 mm temperli camlardan oluşur. gaziemir cam balkon konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gaziemir katlanır cam balkon

Gaziemir cam balkon

Gaziemir cam balkon fiyatları

Gaziemir cam balkon

gaziemir cam balkon telefonu

Katlanır cam balkon modelleri aslında herkesin yakından tanıdığı ürünler. Kısaca bilgi verelim. 8 mm veya 10 mm temperli (ısıl işlem görmüş) camlar kullanılmaktadır. Çelik rulmanlar 4 adet tekerlek her bir kanada bağlanmaktadır. Cam kanatlar kasa profili içerisinde hareket etmektedir. Kanatları katlayarak bir köşede toplama olanağı tanıyan ve manzara keyfi sunan çok kullanışlı bir üründür. Değişik cam ve profil renkleri de seçilebilir. Balkon veya mekan ölçülerine göre, kullanılacak cam kalınlığı değişmektedir.

Değişik bir ürünümüz de sürme cam balkon modelleri olarak karşınızda. Bu sistemde kanatlar kanatlanmak yerine bir köşede sürülmek sureti ile toplanmaktadır. Bir cam kanat genişliği kadar bir alan zaruri olarak kapalı kalmaktadır. Kullanım kolaylığı nedeni ile bir hayli müşterimiz seçenek edebilmektedir. Balkonlara ve mekanlara uygulanabilen bir sistemdir. Sürgülü cam balkon modelleri için de değişik cam ve profil renkleri tercih edebilirsiniz. Yeniden kanat genişlik ve yüksekliklerine göre cam kalınlığı farklılık gösterecektir.