çeşme panjur

0 553 112 12 11 ücretsiz çeşme panjur keşif telefonumuzdur. Her türlü konut, işyeri ve garaj kapısı panjur ihtiyaçlarınızda uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

çeşme panjur şirketleri

çeşme panjur firmaları

çeşme panjur firması

Motorlu ve makaralı sistemleri en kaliteli malzemeler ile üretiyoruz. Dıştan takma, monoblok ve gizli kutu modelleri ile her duruma uygun Çeşme motorlu panjur imalatlarını başarı ile sürdürüyoruz. Alüminyum lameller içeriği sebebi ile dış etkenlerden korumaktadır. Ral renklerinde ve ahşap desenli lameller renk tercihinize hitap etmektedir. Becker, Mosel ve Somfy motorları kullanmaktayız. Alaçatı panjur, Boyalık panjur, Reisdere panjur, Ilıca panjur kelimeleri de arandı.

Çeşme otomatik panjur

çeşme kumandalı panjur

Soğuğa karşı savunma

Çağdaş aluminyum panjurlar, izolasyonu sağlayarak kışın soğuktan yazın ise sıcaktan savunmaktadırlar. çeşme panjur uygulamaları binaya bağlı olarak, ısısal yalıtımda %25’ e kadar, faturalarınızda da %10’a kadar enerji tasarrufunda yardımcı olabilmektedir. Panjurlarınız yağmur, kar ve rüzgar gibi tabiat olaylarına karşı hanenizi etkin bir şekilde savunur. Panjurlarınız karlı ve buzlu havalarda, pencerenizle kapalı panjur arasında kalan boşluk sayesinde izolasyon sağlayarak, içeride daha sıcak bir ortam yaratılmasına yol açar.

Gürültüye karşı savunma

Gürültü kirliliği hayat kalitesini bozmakla birlikte sıhhatinizi da etkilemektedir. Çağdaş panjurlar size daha rahat uyku sağlamak, kendinizi sıhhatli hissetmek ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlamak için gürültü kirliliğinden savunacaktır. çeşme panjur, aluminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar örter.

Mahremiyetinizi artırır

Panjurlar sizi gözetlemek isteyenlere karşı savunur. Birbirlerine çok yakın yapılan günümüz konutlarında, panjurlarınız sizi istenmeyen bakışlara karşı savunur.

Isıya ve güneş ışınlarına karşı savunur

Panjurlar sizi güneşe karşı en tesirli şekilde savunurlar. Bilhassa yazın hanenizi serin meblağ. Panjurlarınız kapalı konumdayken hanenize, eşyalarınıza ve size mor ötesi (UV) güneş ışınlarına karşı mükemmel savunma sağlar. Yaz mevsimi süresince dışarıdan içeriye sıcak havanın girmesini engelleyerek ve güneş ışınlarını yansıtarak ısı izolasyonuna katkıda bulunur; böylelikle içerinin daha serin kalmasını sağlar. Eşyalarınız, mobilya ve döşemeleriniz dolaysız güneş ışınlarına karşı savunur ve daha uzun ömürlü olur.

Değer kazandırır

Panjurlar netlikle hanenizin enerji balansını geliştirerek eşyalarınızın değerini artırıyor. Kiracılar ve alma potansiyeli olan müşteriler için mallarının değer kazanması da enerji balansı gibi netlikle ehemmiyet taşımaktadır.

Savunma ve Güvenlik

Panjurlarınız hırsızlık gibi meskene tecavüz olaylarına karşı ek bir caydırıcı etmen oluşturarak güvenliğinizi savunmaya yardımcı olur. Böceklerin içeriye girmelerini engeller. Ayrı olarak sineklik entegreli sistemlerle beraber uçan böceklere karşı çok etkin savunma sağlar.

Konfor

Elektronik sistemler, uzaktan kumanda birimleri ile kolay ve konforlu kullanım sağlar. Akıllı hane sistemlerine tam uyum sağlar. Evinizde olmasanız dahi programlanmış akıllı kumandalar sayesinde sabah ve akşam açılır kapanır. Sensörler sayesinde otomatik güneş savunması sağlanır.