urla panjur

Panjur ihtiyaçlarınız için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Uzman personelimiz Urla ilçesinde panjur işlerinizin tamamlanmasına yardımcı olacaktır. urla panjur uygulamaları çok yoğun yapılmaktadır. 0 553 112 12 11 ücretsiz keşif telefonumuz dur. Her türlü konut, işyeri ve garaj kapısı panjur ihtiyaçlarınızda uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

urla panjur şirketleri

urla panjur firmaları

urla panjur firmaları

Motorlu ve makaralı sistemleri en kaliteli malzemeler ile üretiyoruz. Dıştan takma, monoblok ve gizli kutu modelleri ile her duruma uygun Urla motorlu panjur imalatlarını başarı ile sürdürüyoruz. Alüminyum lameller içeriği sebebi ile dış etkenlerden korumaktadır. Ral renklerinde ve ahşap desenli lameller renk tercihinize hitap etmektedir. Becker, Mosel ve Somfy motorları kullanmaktayız. Çeşmealtı panjur, Urla İskele panjur, Özbek panjur, Urla merkez panjur kelimeleri de arandı.

Urlaotomatik panjur

urla kumandalı panjur

Somfy Motorlu Panjur birimleri ile motorlu panjur birimlerini de imalat ve uygulama yelpazesine dahil eden firmamız, uzun müddetli araştırma ve geliştirme çalışmalarının hemen peşinden Özel tasarım Motorlu Otomatik Panjur, Motorlu Kumandalı Panjur, Motorlu Kepenk,  Motorlu garaj kapısı ürünlerini sizlere sunar. urla panjur ihtiyacınız üst seviye de olduğu bir ilçemizdir.

Panjur ve Kepenk birimlerinde alanlarında kalite ile özdeşleşmiş Somfy, Alusel, Elero gibi kalitesini dünya çapında ispat etmiş markaların ürünleri kullanılmaktadır. Konutlarda ortaya çıkan termal ve akustik ekstra izolasyon ve Güvenlik ihtiyacına uygun Somfy motorlu panjur birimleri ile, Kış döneminde %25’e varan ekstra izolasyon, Solar ışınımın tamamiyle ortadan kalkması ve 10 db’e varan ekstra akustik yalıtım sağlanır.

Talebinize uygun, mimari tasarım ile uyum sağlayabilecek standartta ve dilediğiniz renk kombinasyonları ile sizlere sunulan Somfy Motorlu Panjur birimleri, üstün nitelikleri ile yıllar süresince ilk günkü gibi çalışır. Somfy motorlu Panjur birimleri ile maksimum konfor.

Monoblok ve Dıştan Takma Panjur çeşitleri ile talebinize uygun ürün ve hizmetlerimiz ile tanışmak, Panjur ve Kepenk Sistemleri ürünlerimiz konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için Lütfen Temsilcimize Müracaat ediniz.