karaburun panjur

0 553 112 12 11 ücretsiz karaburun panjur keşif telefonumuzdur. Her türlü konut, işyeri ve garaj kapısı panjur ihtiyaçlarınızda uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

seferihisar panjur  şirketleri

karaburun panjur firmaları

karaburun panjur atölyesi

Motorlu ve makaralı sistemleri en kaliteli malzemeler ile üretiyoruz. Dıştan takma, monoblok ve gizli kutu modelleri ile her duruma uygun Karaburun motorlu panjur imalatlarını başarı ile sürdürüyoruz. Alüminyum lameller içeriği sebebi ile dış etkenlerden korumaktadır. Ral renklerinde ve ahşap desenli lameller renk tercihinize hitap etmektedir. Becker, Mosel ve Somfy motorları kullanmaktayız. Mordoğan panjur, Gülbahçe İskele panjur, Balıklıova panjur kelimeleri de arandı.

Karaburun otomatik panjur

karaburun panjur

Croci + Elero‘nun beraber katkılarıya oluşturulan sistemler, güvenlik konusuna ehemmiyet veren tüketicilerin bu ihtiyaclarını titizlikle karşılamaktadır.

Croci’nin Top Security – Yüksek Güvenlik Serisi çelik ve/veya alüminyumdan imal edilmiş yüksek yoğunluklu panjur ve sarmal kapı profilleri kendi sınıfında üstün bir ürün niteliği taşımaktadır. Güvenlik kaygısı karaburun panjur uygulamalarında ön plana çıkmaya devam edecektir.

Elero hane otomasyon sistemlerinin ise tek bir düğmeye basarak evin tüm giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutabilme ve bu işlemi çok kısa bir müddet içerisinde bitirebilmeyi sağlayan merkezi kontrol birimleri, Croci’nin yüksek güvenlik serisi profillerinin gücünü bitirmektedir.

Diğer taraftan Elero’nun geliştirdiği Presence Simulation – Varlık Simülasyonu Sistemi ise evde kimse olmamasına karşın, evde sanki birileri varmış gibi panjurları programlanan saatte açıp kapatma vb. işlemlerle hırsızlığı büyük ölçüde caydırıcı bir tedbir niteliği taşımaktadır.

Croci ürünleri fizik güçleri ile, Elero ürünleri ise programlanma kabiliyetleri ile mükemmel bir güvenlik ekibi oluşturularak günümüzün en ehemmiyetli meselelerinden birisi olan haneye zorla girme girişimlerini en üye indirmektedir.