üsküdar cam balkon

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hizmeti telefon hattımızdır. Modern ve yenilikci üsküdar cam balkon ürünlerimiz ile değereli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Asaş cam balkon, Camoda ısı camlı balkon camlama ve Gold seri camlama sistemleri ile taleplerinize cevap veriyoruz.

üsküdar cam balkon çeşitleri

üsküdar cam balkon

üsküdar cam balkon firmaları

üsküdar cam balkon da Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Evin vasati en az bir balkonu bulunur. Balkonda oturmak ve keyif yapmak insanların hanelerinde kolayca alabilecekleri bir hava alanı yaz kış kullanabilmeleri, balkonları daha değerli kılmaktadır. Ancak soğuk havalar sebebiyle balkonlarda kış aylarında kar manzarasını izlemek pek olası olmamaktadır. Bunu olası kılan özelliklerden birisi balkona cam yaptırılmasıdır. Bu sayede hane sıcaklığındaki balkondan kar manzarası da kahve eşliğinde izlenebilecektir. üsküdar cam balkon taleplerinize, asaş camlama, camoda ısıcamlı balkon camlama ve gold elegant seri ile cevap veriyoruz. camoda için CAMODA kelimesini ziyaret edebilirsiniz.

üsküdar cam balkon modelleri

cam balkon modelleri üsküdar hesabı

katlanabilir cam balkon, balkonların açık ve kapalı olarak kullanılmasına imkan sağlamaktadır. İstenilen vakitte camın kapanması ve alanın kapalı alan olarak kullanılabilmesi, istenilen vakitte da pak havayı içinize çekmek için camın katlanarak kenarda toplanması ve mani teşkil etmemesi, açık olarak balkonunuzu kullanmanıza yardımcı olacaktır. Cam balkonlar,sürmeli cam balkon, katlanabilir ve askılı olarak değişik çeşitlerde tasarlanmıştır. Herkes evinin balkonuna uygun sistemi iz cam balkon Tarafından üsküdar cam balkon firması aracılığıyla seçebilir.
Evin vasati en az bir balkonu bulunur. Balkonda oturmak ve keyif yapmak insanların hanelerinde kolayca alabilecekleri bir hava alanı yaz kış kullanabilmeleri, balkonları daha değerli kılmaktadır. Ancak soğuk havalar sebebiyle balkonlarda kış aylarında kar manzarasını izlemek pek olası olmamaktadır. Bunu olası kılan özelliklerden birisi balkona cam yaptırılmasıdır. Bu sayede hane sıcaklığındaki balkondan kar manzarası da kahve eşliğinde izlenebilecektir. cam balkon modelleri için camlama modelleri tıklayınız.

üsküdar cam balkon firması

üsküdar cam balkon sistemleri

katlanabilir üsküdar cam balkon, balkonların açık ve kapalı olarak kullanılmasına imkan sağlamaktadır. İstenilen vakitte camın kapanması ve alanın kapalı alan olarak kullanılabilmesi, istenilen vakitte da pak havayı içinize çekmek için camın katlanarak kenarda toplanması ve mani teşkil etmemesi, açık olarak balkonunuzu kullanmanıza yardımcı olacaktır. Cam balkonlar,sürmeli cam balkon, katlanabilir ve askılı olarak değişik çeşitlerde tasarlanmıştır. Herkes evinin balkonuna uygun sistemimiz cam balkon Tarafından üsküdar cam balkon firması aracılığıyla seçebilir.

üsküdar cam balkon motorlu küpeşte giyotin

Giyotin motorlu cam sistemi isminden da anlaşılacağı gibi motorlu ve otomasyonlu sistemi ile hareket yeteneğine sahip sistemdir. Yüksek taşıma kapasitesine sahip kalın dişli kayışlar ve özel imalat suskun motor yardımı ile mevcut ölçünüz içindeki cam oturumların yukarıya aşağı hareket ettirilmektedir.

Kullanımı sistem üzerine bağlanan buton veya kumanda ile sağlanmaktadır. Sistemdeki ilk cam sabittir,diğer hareketli camlar sabit camın önünde yukarı aşağı hareket ettirilir kapandığı vakit ısı ve ses yalıtımı sağlar açık konuma getirildiği vaziyetlerde ise camlı korkuluk (küpeşte) konumuna geçer. Camlar istenildiği konumda tutulabildiği gibi ölçünüze ve projenizin vaziyetine bağlı olarak cam sayıları (1+1) (1+2) (1+3) olarak uygulanabilir. Standart cam balkon sistemleri ile karşılaştırıldığında bilindiği üzeri katlanabilir olan sistemler içeriden katlandığında cafe ve lokanta tarzı yerlerde ölü bir alan oluşturmaktadır. Bu tarz işletmelerde bu gibi meseleler işletme sahipleri ve müşterileri için mesele olmaktadır.Yana kayar manuel sürgülü cam balkon sistemleri uygulandığında ise bu sistemlerin yakınında bulunan masaların müşterileri sistemin teknik sorunlarından meydana gelen ısı izolasyonu sorunundan dolayı kış aylarında bu tarz yerlerde bulunan masaları kullanmamasının sebebi olabilmektedir.

üsküdar cam balkon doğrama renkleri

üsküdar cam balkon alüminyum renkleri

 

üsküdar cam balkon motorlu giyotin sistemleri

giyotin motorlu cam balkon sisteminde bu sorunların hepsini ortadan kaldırarak siz saygı değer işletme sahiplerimize daha iyi bir ürün sunmanın gururunu yaşamaktayız. Mekanlarınız da şıklığı, estetiği ve meselesiz uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sistemi tasarlar iken piyasada bulunan görüntü ve isim olarak aynı olan bu ürünü üreten birkaç firmanın ürünlerindeki zayıflıkları tespit edip kendimizden de bir şeyler katarak bu yeni ürünümüzü tasarladık.

Bizi seçenek eden ve edecek müşteri ve müşteri adaylarımıza şimdiden teşekkür ederiz.

GİYOTİN MOTORLU CAM BALKON TEKNİK BİLGİLER

SİSTEM GENİŞLİĞİ: 3500mm (3500mm üzeri olan ölçülerde yerin vaziyetine göre değerlendirilir.)

SİSTEM YÜKSEKLİĞİ: 3000mm 3500mm arası

CAM: 8mm temperli 10mm temperli (isteğe bağlı ısı camlı)

OTOMASYON: Buton kontrollü veya kumandalı

MOTOR HAZNESİ: 135 x 135 mm

MOTOR: ÖZEL SARIM SESSİZ MOTOR VEYA SOMFY MOTOR

YAN RAYLAR: 95mm x 85mm

DİĞER TEKNİK KONULAR İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

üsküdar cam balkon şirketleri

üsküdar cam balkon atölyesi

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin