cam balkon başka balkona taşınır mı

Müşterilerin en çok merak ettikleri konuların başında cam balkon başka balkona taşınır mı, sorusu gelmektedir. ucu açık bir soru. Mevcut camlama sisteminin başka bir balkona uyması o kadar uzak ihtimaldir. Camlama sistemlerin de kullanılan camlar temperli olduğu için kesinlikle küçültme veya kesme işlemi yapılmamaktadır. Mevcut cam balkon sisteminin bir diğer balkona uyması için belki alt sabitlerin kısaltılması (cam balkon alt sabiti var ise) gerekebilir. Temperli camlarla ilgili TEMPER CAM

cam balkon başka balkona taşınır mı? sorusu

cam balkon başka balkona taşınır mı? cevabı

cam balkon taşınabilir mi

Zaten yerinden sökülen bir cam balkon deforme olacaktır. Atılan vidalar ve çekilen silikonlar görüntüyü ve alüminyum dokusunu bozabilir.

Hareketli cam panellerin açılım yönlerinin ayarlamak da sorun olacaktır. Söküm işçiliği, tekrar yerine montaj işçiliği, montaj için kullanılacak malzemeler ve nakliye ciddi bir maliyet getirecektir. Zaten bu nokta da çoğu müşteri bu niyetlerinden vazgeçmektedir. Sitemiz ana sayfasınını ziyaret edebilir, cam balkon hakkında geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Açılır kanat genişlikleri balkondan balkona farklılık göstermektedir. Tüm bu olumsuz sebeblerden cam balkon başka balkona taşınır mı? sorusunun cevabı bu işlemin çok zor olduğudur.

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin