foça panjur

0 553 112 12 11 ücretsiz foça panjur keşif telefonumuz dur. Her türlü konut, işyeri ve garaj kapısı panjur ihtiyaçlarınızda uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Alüminyum panjur çeşitleri ile her türlü detay çözümlerinin ekibiyiz.

foça panjur motor çeşitleri

Somfy Motorlu Panjur birimleri ile motorlu panjur birimlerini de imalat ve uygulama yelpazesine dahil eden firmamız, uzun müddetli araştırma ve geliştirme çalışmalarının hemen peşinden özel tasarım motorlu otomatik panjur, motorlu kumandalı panjur, Motorlu Kepenk,  Motorlu garaj kapısı ürünlerini sizlere sunar.

foça panjur fiyatları

foça panjur bayileri

Panjur ve Kepenk birimlerinde alanlarında kalite ile özdeşleşmiş Somfy, Alusel, Elero gibi kalitesini dünya çapında ispat etmiş markaların ürünleri kullanılmaktadır. Konutlarda ortaya çıkan termal ve akustik ekstra izolasyon ve güvenlik ihtiyacına uygun Somfy motorlu panjur birimleri ile, Kış döneminde %25’e varan ekstra yalıtım, Solar ışınımın tamamiyle ortadan kalkması ve 10 db’e varan ekstra akustik yalıtım sağlanır.

Talebinize uygun, mimari tasarım ile uyum sağlayabilecek standartta ve dilediğiniz renk kombinasyonları ile sizlere sunulan Somfy Motorlu Panjur birimleri, üstün nitelikleri ile yıllar süresince ilk günkü gibi çalışır. Somfy motorlu Panjur birimleri ile maksimum konfor. foça panjur renkleri sınırsız seçenekler sunar.

Monoblok ve Dıştan Takma Panjur çeşitleri ile talebinize uygun ürün ve hizmetlerimiz ile tanışmak, Panjur ve Kepenk Sistemleri ürünlerimiz konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen temsilcimize müracaat ediniz.

foça otomatik panjur

foça kumandalı panjur

foça panjur firmaları

Motorlu ve makaralı sistemleri en kaliteli malzemeler ile üretiyoruz. Dıştan takma, monoblok ve gizli kutu modelleri ile her duruma uygun goça motorlu panjur imalatlarını başarı ile sürdürüyoruz. Alüminyum lameller içeriği sebebi ile dış etkenlerden korumaktadır. Ral renklerinde ve ahşap desenli lameller renk tercihinize hitap etmektedir. Becker, Mosel ve Somfy motorları kullanmaktayız. yelki panjur, yelki motorlu panjur  kelimeleri de arandı. foça winsa panjur modelleri için winsa panjur kelimesine tıklayınız.

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin