gaziemir kış bahçesi sistemleri

0 553 112 12 11 numaramız dan bize ulaşıp gaziemir kış bahçesi sistemleri ihtiyaçlarınız için bilgi alabilirsiniz. Isıcamlı kış bahçesi, 8 mm camlı ve 10 mm temperli kış bahçesi, cam seçenekleri olarak düşünülebilir. İzmir ilimiz yoğun sahil kentleşme oranına sahiptir. Yazlıkların pergola altları ve teras katları kış bahçesi uygulamaları için elverişli alanlar sunmaktadır.

gaziemir kış bahçesi sistemleri ürünleri

gaziemir kış bahçesi sistemleri ürünleri değerlendirmesi için, cam yapıları, kullanılan profil malzemeleri ve çatı sistemlerini ele almak gerekmektedir.

gaziemir kış bahçesi bayi

gaziemir kış bahçesi profil çeşitleri

gaziemir kış bahçesi cam sistemleri

Camlar, temperli 8 mm -10 mm cam, 4+4 lamine – 5+5 lamine cam, bir yüzü veya çift yüzü lamine çift cam, her iki yüzü temperli cam, standart çift cam, konfor cam sistemleri ve sinerji cam olarak seçilebilir.

gaziemir kış bahçesi profil çeşitleri

gaziemir kış bahçesi cam balkon

gaziemir kış bahçesi profil çeşitleri

Ahşap profiller en eski kış bahçesi yapı elemanıdır. Ahşap çatı ve üstünün kiremit kaplaması – şingıl kaplama ile yapılmaktadır. Ahşabın bakımı uğraştırıcı ve bir kaç yılda bir olmaktadır. Tüketiciler bu durumdan rahatsız olmaktadırlar. Ahşabın düzenli bakımı yapılmadığı takdirde çürüme olayları baş göstermektedir. Her türlü cam uygulaması yapmak mümkündür. alüminyum doğrama için alüminyum kelimesini tıklayıp ziyaret edebilirsiniz.

Demir karkas sistemi ile ana gövde kurulabilir. Bu durumda iki türlü işlem yapılabilir. Demir profiller fırın boya ile boyanabilir. İkinci seçenek demir profiller alüminyum kompozit levhalar ile kaplanabilir.

Alüminyum profiller ile oluşturulan karkas sistemi hafif ve uzun yıllar dayanıklı olmaktadır.Tüm profil çeşitleri Ral renkleri ve ahşap desenlerinde boyanabilir.

gaziemir kış bahçesi malzemeleri

gaziemir kış bahçesi imalatı

gaziemir kış bahçesi çatı kaplama çeşitleri

Çatı kaplama malzemelerini değerlendirmemiz gerekirse;

1- Sandwich panel kaplama malzemesi

2- Şingıl döşeme sistemleri

3- Cam tavan kaplama ürünleri

4- Kiremit döşeme sistemi

gaziemir kış bahçesi etrafını kaplamak için kullanılan sistemlere göz atacak olursak;

1- Alüminyum doğrama sistemleri

2- Pvc doğrama sistemleri

3- katlanır cam balkon sistemleri ve sürme camlama ürünleri gaziemir kış bahçesi sistemleri için seçilebilecek ürünlerdir. camlama ürünleri için camlama kelimesine tıklayabilirsiniz.