bornova ofis bölme sistemleri

Firmamız bornova ofis bölme sistemleri konusunda deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır. Ofis bölme çok farklı ürün seçenekleri üzerinden değerlendirilebilinir. Ofis cam bölme, ofis cam kapı ve ofis doğrama sistemlerini imalat ve montajını üstleniyoruz. 0 232 388 77 90 ve 0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hatlarımız dır.

bornova ofis bölme sistemleri fiyatları

ofis bölme uygulamaları, bir çok malzeme çeşidine göre maliyetlendirilir. Sırası ile bu malzeme çeşitlerine bakalım;

1- Alüminyum Profil Malzemeleri : Bir çok malzeme çeşidi vardır. Aldoks seri ofis profil, C-60 seri ofis profili ve Özel ofis profil sistemleri olarak ayırabiliriz. Naturel renkli, Ral boya renklerinde ve ahşap desenli renklerde kullanılabilir. Özel ofis profilleri cam içi jaluzi istenildiğinde tercih edilir.

bornova ofis bölme profilleri renkleri

bornova ofis bölme profilleri fiyatları

2- Ofis Bölme Cam Seçenekleri : Can alıcı nokta her zaman cam çeşitlerinin seçilmesi olmuştur. Ofis cam kalınlıkları, ofis cam renkleri, ofis camı özellikleri ve ofi cam film kaplama seçenekleri sınırsız uygulama fırsatı verir.

4+4 lamine, 8 mm temperli cam, 5+5 lamine, 10 mm temperli, 4+4 lamine temperli veya 5+5 lamine temperli cam çeşitleri vardır. Ayrıca cam içi jaluzi uygulamalarına fırsat veren ısıcam seçenekleri tercih edilebilir. Camoda ürünleri için CAMODA kelimesini tıklayınız.

bornova ofis böme cam çeşitleri

bornova ofis böme cam renkleri

3- Ofis Bölme Kapı Çeşitleri : Ofis böme kapıları çok farklı sistemlerde uygulanabilir. Yerden motorlu cam kapı, paraduş menteşeli cam kapılar, duvara menteşeli cam kapılar ve alüminym gövdeli cam kapılar olarak ayırabiliriz. Kilit sistemleri, anahtarlı kollu rondokapı mekanizması, cam cama kilit sistemi olarak seçilebilir. Kol sistemleri krom tercih edilmelidir. Atlascambalkon diğer faliyet alanlarımız için HİZMETLERİMİZ kelimesine tıklayabilirsiniz.

bornova ofis bölme sistemleri fiyatları

bornova ofis bölme sistemleri fiyatları kapı aksesuarları

 

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin