388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

balkon camlama modelleri

Atlascambalkon, farklı seçenekleri başarı ile sunan markaların bayiliğini sürdürmektedir. Balkonlarınıza dört mevsim yaşam keyfi katıyoruz. balkon camlama modelleri schowroom da görülebilir. Firmamız, Gold seri camlama, Asaş camlama ve Slidex ısıcamlı cam balkon markaları ile başarılı işler yapmaktadır. Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde kurulu üretim tesislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

balkon camlama modelleri farkları

balkon camlama modelleri

balkon camlama modelleri renkleri

Atlas cam balkon genç ve dinamik kadrosu ile beğenilen balkon camlama modelleri üretmek için çalışmaktadır. Seçilen alüminyum profil malzemeleri, çalışma teknikleri, camlar ve aksesuar sistemleri modelleri belirlemede  bileşenleri oluşturmaktadır. balkon camlama model renkleri seçilen cam rengi ve alüminyum profil rengine göre değişiklik gösterir. Katlanır camlama ve sürgülü camlama modelleri olarak iki ana kategoriye ayırabiliriz.

balkon camlama modelleri

balkon camlama modelleri

Balkon Camlama Renkleri

Balkon camlama renkleri konusunu seçilen cam ve alüminyum malzeme tiplerine göre inceleyebiliriz.

1- Balkon Camlama Cam Renkleri : Cam; balkonlarda hayat buluyor ve hayat veriyor. Temperlenmiş 8 mm renkli camlar ağırlıklı kullanılmaktadır. Temperli  camlarda füme, bronz, mavi, yeşil ve şeffaf camlar standart olarak mevcuttur. Ancak şeffaf camlara, renkli film kaplanarak istenilen renkler elde edilebilir. Isıcamlı cam balkon seçenekleri için BURAYA tıklayabilirsiniz. Ayrıca cam balkon camlarına manzara, resim veya portre gibi istenilen fonlar ile kaplama yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan kaplamalarda içeriden dışarısı görülmekte, dışarıdan içerisi görülmemektedir. Tabi bu durum gündüz geçerlidir.

2- Balkon Camlama Alüminyum Renkleri : Sistemin altyapısını oluşturan alüminyum profiller eloksal(naturel gri), bronz, beyaz olarak raflarımızda her zaman mevcuttur. İstenilen Ral renklerinde boyanabilir. Ahşap desenli cam balkon profilleri fırınlarda boyama yöntemi ile elde edilmektedir.

Katlanır cam balkon fiyatları İzmir

Katlanır cam balkon şirketleri İzmir

balkon camlama modelleri çeşitleri

Oval balkon camlama, L cam balkon, U cam balkon ve düz cam balkon olarak gruplandırabiliriz. Cam balkon fiyatlarına göz atmak için BURAYA tıklayabilirsiniz. Oval cam balkonların ölçü alması, imalatı ve montajı oldukça zordur. Firma olarak yerinde keşif yaparak montaj zorluk ve imkanlarını inceliyoruz. Oval balkonların sızdırmazlık sorunlarını yaşatabileceği de bir gerçekliktir. Son yıllarda ofis bölme işleri de balkon camlama modelleri ile yapılmaktadır.

izmir cam balkon ofis bölme ürünleri

izmir cam balkon ofis bölme sistemleri