388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

Balkon Camlama Modelleri

Balkon Camlama Model Renkleri

Atlas cam balkon genç ve dinamik kadrosu ile beğenilen balkon camlama modelleri üretmek için çalışmaktadır. Seçilen alüminyum profil malzemeleri, çalışma teknikleri, camlar ve aksesuar sistemleri modelleri belirlemede  bileşenleri oluşturmaktadır. Balkon camlama model renkleri seçilen cam rengi ve alüminyum profil rengine göre değişiklik gösterir. Katlanır camlama ve sürgülü camlama modelleri olarak iki ana kategoriye ayırabiliriz.

balkon camlama modelleri

balkon camlama modelleri

Balkon Camlama Renkleri

Balkon camlama renkleri konusunu seçilen cam ve alüminyum malzeme tiplerine göre inceleyebiliriz.

1- Balkon Camlama Cam Renkleri : Cam; balkonlarda hayat buluyor ve hayat veriyor. Temperlenmiş 8 mm renkli camlar ağırlıklı kullanılmaktadır. Temperli  camlarda füme, bronz, mavi, yeşil ve şeffaf camlar standart olarak mevcuttur. Ancak şeffaf camlara, renkli film kaplanarak istenilen renkler elde edilebilir.

2- Balkon Camlama Alüminyum Renkleri : Sistemin altyapısını oluşturan alüminyum profiller eloksal(naturel gri), bronz, beyaz olarak raflarımızda her zaman mevcuttur. İstenilen Ral renklerinde boyanabilir. Ahşap desenli cam balkon profilleri fırınlarda boyama yöntemi ile elde edilmektedir.

Katlanır cam balkon fiyatları İzmir

Katlanır cam balkon şirketleri İzmir