388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

Winsa Pvc Pencere Sistemleri

İzmir Winsa Üretici Bayi

İzmir Winsa üretici bayi, Akınpen firması projelerinizde Winsa ürünleri ile yer almaktan mutluluk duyar. Akınpen grubumuzun Winsa pvc pencere sistemleri üretici bayi olarak hizmet vermektedir. 20 yıla yaklaşan doğrama sektörü çalışmalarımız başarı ile devam etmektedir. Kapı pencere ihtiyaçlarınıza en doğru profil sistemleri ile cevap vermeye çalışıyoruz. Winsa kalitesini müşterilerimiz ile buluşturmak hedefimizdir. Butik olma ve her müşterinin özel yeri olduğu ilkelerini hep aklımızda tutuyoruz.

 

winsa üretici bayi izmir

winsa bayi izmir

İzmir Winsa Doğrama Sistemleri

İzmir Winsa doğrama sistemleri, açılır pencere, winsa katlanır kapı ve sürme doğrama olarak gruplandırılabilir. Bünyemizde motorlu panjur ve sineklik imalatlarını yapıyoruz. Winsa standartlarını ön planda tutarak pencere imalatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Uzman personelimiz ile üretimin her aşamasını titizlikle kontrol ediyoruz. Kontrollü ve butik bir firma olarak müşteri taleplerine cevap veriyoruz.

İzmir Winsa bayileri

İzmir Winsa pencere

Neden Winsa Pencere ?

Pencere imalatında öne çıkan ürünler ahşap, alüminyum ve PVC’dir. Ahşap, ıs yalıtımı açısından iyi değerler verebilmesine karşılık sürekli bakım gerektirmesi, çabuk yıpranabilmesi  ve maliyeti sebebiyle tercih edilememektedir.  Alüminyum doğrama ise yüksek mukavemetine karşın düşük yalıtım değerlerine sahip olması ve maliyetinin oldukça yüksek olması nedeniyle çok avantajlı değildir. PVC pencereler ise iyi yalıtıma sahip olması, uzun yıllar dayanarak bakım – onarım gerektirmemesi, uygun tasarım ve destek elemanlarıyla yüksek dayanım gücüne erişebilmesi, ahşap ve alüminyuma oranla daha düşük maliyeti sebebiyle konutlarda en çok tercih edilen kapı/pencere sistemidir. Winsa, doğaya saygısı, inovasyona verdiği önemi, müşteriye verdiği değeri ve kalitesiyle sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde öncü ve tanınan bir markadır. Biz Winsa olarak, dünyamıza karşı olan sorumluluklarımızı biliyor ve ürün yelpazemizde yer alan sayısız alternatifle hem fonksiyonel hem de enerji tasarrufu açısından doğru çözümler üretiyoruz. P(people), P(planet), Q(quality), S(service), P(profit) yaklaşımını benimseyen Winsa, değer önceliklerini İnsan>Çevre>Kalite>Hizmet>Karlılık sırasına göre belirlemiş ve bu şekilde kurumsallaşmaya özen göstermiştir. Bu önceliklerimizle, modern yapıların tüm ihtiyaçlarını karşılayan ürün tasarımı ve renk seçenekleriyle yüksek kalite anlayışını birleştirdik.

Winsa, farklı müşteri istekleri için sınırsız çözümler sunmaktadır.

İzmir Winsa

Winsa İzmir

İzmir Winsa Fiyatları

Pencere fiyatları bir çok unsura bağlıdır. Ucuz bir ürünün ucuz olması için mutlaka sebebleri vardır. Pencere, Winsa pvc profil, destek sacı, aksesuarlar, üretimde kullanılan makineler ve işcilik kalemlerinden oluşur. Tüm bu kalemler bir bütündür. İzmir Winsa fiyatları bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Pvc profil fiyatlarını ham madde oranı, profil duvarlarının et kalınlığı ve hurda dönüşüm malzeme gibi unsurlar belirler. Destek sacı kalınlıkları mukavemeti artırdığı gibi fiyatları da yukarı çekmektedir. Winsa kullanılan aksesuarların standartlarına ve kalite özelliklerine çok önem vermektedir. Winsa marka aksesuar veya ithal aksesuar önermektedir. Pencere imalatında kullanılan makineler üretime yeterli olmalıdır. Bu konuda Winsa titiz davranmakta yetkili üreticilik belgesi verirken bir çok kritere dikkat etmektedir. İşcilik belkide diğer tüm kriterleri etkili yada etkisiz kılan en önemli faktördür. Akınpen olarak çalıştırdığımız personeli uzun süre ve takım olarak değerlendirmekteyiz.

İzmir Winsacı

İzmir Winsa pencere

İzmir Winsa Modelleri

Winsa bilinçli tüketicilere farklı seçeneklerde pencere modelleri sunar. İzmir Winsa modelleri kullanılan profil sistemleri sayesinde belirlenir. Her seri kendi içerisinde özellikler taşımaktadır.

Winsa Dorado Seri

Winsa Dorado

Winsa Dorado seri pencere

70’lik serilerin en gözde sistemi Winsa Dorado seri doğrama profilleridir. Değiştirme ve yeni yapılarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistemdir. Mukavemeti ve estetik hatları ile sizi etkileyecek ve onunla tanışmak isteyeceksiniz.

Winsa aksesuarları

Winsa İzmir bayileri

Winsa Dorado Gold Seri