388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

cam balkon bilgileri

cam balkon bilgileri, mimari çözüm ortağı olduğu kadar bir o kadar da estetik bir ürün. Dört mevsim keyif alarak kullanabileceğiniz katlanır ve sürmeli camlama sistemleri. balkon camlama kullanımı bir çok amaca yönelik olabilmektedir. En keyifli kullanımı kışın sıcak çay veya kahvenizi yudumlarken dışarıdan bağımsız olabilmeniz. Şehrin görsel dokusuna zarar vermeyen balkon kapatma sistemleridir. Doğal malzemelerden üretilen balkon camlama sağlığa zarar vermez.

cam balkon camlama

cam balkon camlama modelleri

cam balkon bilgileri markaları

Kullandığımız markalar, Asaş cam balkon, Camoda çift camlı katlanır camlama ve Gold Royal katlanır cam balkon olarak sayabiliriz. Camlama montajı düzgün ve terazide bir zemin üzerinde yapılmalıdır. Alt zemin kaçıklıkları müşteriye anlatılmalı, gerekirse köşebent kullanılması gerektiği izah edilmelidir. Teras ve pergola altları gerektiğinde mermer ile teraziye alınmalıdır. Üst tavan ölçü kaçıklıkları için ayar profili tercih edilmeli su sızma sıkıntısının önüne estetik bir şekilde geçilmelidir. Apartman katlarında balkon parapetlerinin terazi kontrolü yapılmalı ve ihtiyaç halinde ön hazırlıkların yapılması gerekmektedir.

Küpeşte ve korkuluk sistemlerinin montaj için engel olup olmadığına bakılmalıdır. Kasa profili zemine oturtulmadan profil altına silikon uygulanmalıdır. Kasa profilinin terazi kullanılarak montaj yapılmasına özen gösterilmelidir. Tüm bu işlemler titizlikle ve ustaca yapılmalıdır. İleride oluşması muhtemel problemlerin önüne montaj aşamasında geçmek tecrübe gerektirmektedir. Atlas cam balkon siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yerinde ve doğru çözümler üretmek için yola çıkmıştır. Camoda camlama sistemleri için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 cam balkon fiyatları

balkon camlama

cam balkon kullanımı

cam balkon

cam balkon bilgileri sistem renkleri

Cam balkon sistem renkleri, cam ve alüminyum malzeme renkleri ile oluşmaktadır. rengarenk camlar kullanabiliriz. Füme cam, bronz temperli cam, mavi cam rengi, yeşil renk ve şeffaf cam rengi standart her an bulunabilen cam renkleridir. Ayrıca film kaplama yöntemi ile farklı renk seçenekleri elde edilebilmektedir. Alüminyum boyanabilen bir malzemedir. Eloksal renk, bronz profil rengi, beyaz alüminyum rengi stok malzemelerdir. Ancak Ral renkleri ve Ahşap desenleri isteğe bağlı olarak hazırlanmaktadır. Renkli siparişlerin imalatı biraz daha uzun bir süreci kapsamaktadır. Malzemelerin boyanması süreci uzatmaktadır. Modellerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

İzmir katlanır cam balkon alüminyum renkleri

İzmir katlanır cam renkleri

Nüfusun çoğalması ve lüks binaların hızlı heyetimi ile alaka çeken çağdaş hayat şartları hemen hemen herkesin ilgisini çekmektedir. Bu alanda kendine has hizmet anlayışı ile firmamız her kesime hitap kapasitesi ile hizmet vermektedir. Bu konuda hizmette hudut tanımayan cam balkon bilgileri sistemleri ile her kesime hitap etme kapasitesi ile bütün hane ve işyerlerine çağdaş hayatın çizgilerini sunmaktadır.

cam balkon bilgileri katlanır ve hareketli sistemler

Önceden kışın kullanışsız olan ve netlikle kullanılmayan balkonlarınız için biz size kullanım alanı yaratma ya geliyoruz. Şirket olarak her kesime hizmet imkanı için herkesin yanındayız. Artık balkonlarınız kör alan olmaması ve her daim kullanıma elverişli bir alan olsun istiyorsanız katlanırcambalkon yaptırmanızın vakti geçiyor demektir. Son vakitlerin en trend ev dekorasyon değişimi olan bu modeller ile evinizin her alanını kolayca kullana bileceksiniz. Size bu alanda geniş ürün yelpazesi sunacak olan firmamız bu konuda satış liderliğine sahiptir. Her alanda rahatlık sağlayan bu sistem ile bulunduğunuz mekânda kör alan kalmayacak. Balkon dediğimizde aklımıza yalnızca ev balkonları gelirken bu sistem her yerde işinize yarayacaktır.

cam balkon bilgileri araştır

cam balkon bilgileri ara

cam balkon bilgileri kullanım alanları

Balkon kelimesi geçince genelimizin aklına evdeki açık balkonlarımız gelmektedir. Ancak vaziyet yalnızca bundan ibaret değil. Bir hayli açık alanı kapata bilmek için kolayca kullanılan katlanır cam balkon bulunduğu alana rahatlık katarken sizlere de rahat soluk alacağınız bir alan sağlamaktadır. Kendi alanında geniş kullanım alanına sahip olan bu ürün şirketimizde her türlü modeli bulmanız olasıdır. Açık hava kafe ve lokantaları kışlık balkon hali ne getirebilir veya villanızın teras katına kendinize ait bir oda yapabilirsiniz. Ev, işyeri, bahçe ve teras alanları için çok fazla istek gören katlanır cam balkon her alanda rahatlığı ve şıklığı temsil eder. Bulunduğu alanda çok fazla yer kaplamadığı için ortama daha geniş ve rahat bir hava katacaktır. Hava iyonize sistemi ile daimi temiz hava solumanızı sağlayacağı gibi yalıtım sistemi ile de hava akımını engellemektedir. Değişik istikametlere açılabilme özelliği ile her vakit güven altında olacaksınız.

cam balkon bilgileri yorumları bul

cam balkon bilgileri yorumları

cam balkon bilgileri yararları      

Evvela değişik çeşit özelliklerinden dolay içeriden dışarı görmeme özelliğinin olması perdeye gerek duymadan kullana bilirsiniz. Tamamı cam olması ile gün ışığından son ana kadar yararla na bileceksiniz. Hava iyonize ile sürekli bulunduğunuz ortamda temiz hava soluyacaksınız. İzolasyon cam özelliği ile bulunduğunuz ortama ayarladığınız ısı sabit kalacaktır. Temiz ve titiz hanımlar için kolay temizlenebilme özelliği ile çok zaman kaybetmeden ve yorulmadan temizleye bileceksiniz. Bu sistem için geniş ürün yelpazesine ve farklı modellere sahip olan firmamız sizin için her ayrıntısı düşünerek hizmet vermektedir. Uygun ücret anlayışımız ve her zevke uygun modellerimiz ile sizler için her zaman memnuniyet düşünüyoruz. Şayet sizde hanenizde şık ve çağdaş bir hava yaratmak istiyorsanız bizlerde size hizmet vermekten onur duyarız.

cam balkon bilgileri hakkında       

Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilmesi ile güzel hava koşullarında açıktutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan istifade edilmesi sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. negatif hava şartlarında dış tesirlerden savunma sağlar.Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

sürme makrowin cam balkon fiyatları

makrowin sürme cam fiyatları

cam balkon bilgileri :

 • Tamamiyle özel bir sistem olup alüminyum et kalınlığı 2.5 mm’dir.
 • Camlar 8 mm ve 10 mm temperlidir.Renk seçeneklerimiz mevcuttur.
 • Kanat genişlikleri maksimum 650mm’dir.
 • Sistemde kullanılan tekerler iki rulmanlı olup hareket kolaylığı sağlamaktadır.
 • Kullanılan kapaklar her dereceye uygundur.
 • Kıl fitiller ve yağmur olukları sayesinde içeriye su girmesi büyük ölçüde engellenmiştir.
 • Sistemde su tahliye özelliği mevcuttur.
 • Kullanılan silikon anti-bakteriyel katkı maddesi içerir ve bakteri oluşumunu önler.
 • Sistemde metal kilitler mevcut olduğundan hırsızlığa karşı emniyetlidir.
 • Katlanır cam balkon renk çeşitleri Selçuk

  Cam balkon cam renkleri Selçuk

Katlanır Cam Balkon Kullanım Alanları

Balkon kelimesi geçince genelimizin aklına hanedeki açık balkonlarımız gelmektedir. Ama vaziyet yalnızca buradan ibaret değil. Bir hayli açık alanı kapatabilmek için kolayca kullanılan katlanır cam balkon bulunduğu alana rahatlık katarken sizlere de rahat soluk alacağınız bir alan sağlamaktadır. Kendi alanında geniş kullanım alanına sahip olan bu ürün şirketimizde her türlü modeli bulmanız olasıdır.

Açık hava kafe ve lokantaları kışlık balkon haline getirebilir veya villanızın teras katına kendinize ait bir oda yapabilirsiniz. Hane, işyeri, bahçe ve teras alanları için çok fazla istek gören katlanır cam balkon bilgileri her alanda rahatlığı ve şıklığı temsil eder. Bulunduğu alanda çok fazla yer kaplamadığı için ortama daha geniş ve rahat bir hava katacaktır. Hava iyonize sistemi ile daimi temiz hava solumanızı sağlayacağı gibi yalıtım sistemi ile de hava akımını engellemektedir. Değişik istikametlere açılabilme özelliği ile her vakit güven altında olacaksınız.

 cam balkon renk karşılaştırmaları

cam balkon cam renkleri

Katlanır Camın Yararları

İlk olarak farklı çeşit özelliklerinden dolay içerden dışarı görmeme özelliğinin olması perdeye gerek duymadan kullanabilirsiniz. Tamamı cam olması ile gün ışığından son ana kadar yararlanabileceksiniz. Hava iyonize ile sürekli bulunduğunuz ortamda temiz hava soluyacaksınız. İzolasyon cam özelliği ile bulunduğunuz ortama ayarladığınız ısı sabit kalacaktır. Temiz ve titiz hanımlar için kolay temizlenebilme özelliği ile çok vakit kaybetmeden ve yorulmadan temizleyebileceksiniz. Bu sistem için geni ürün yelpazesine ve farklı modellere sahip olan firmamız sizin için her ayrıntısı düşünerek hizmet vermektedir. Uygun fiyat anlayışımız ve her zevke uygun modellerimiz ile sizler için her zaman memnuniyet düşünüyoruz. Şayet sizde evinizde şık ve modern bir hava yaratmak istiyorsanız bizlerde size hizmet vermekten onur duyarız.

İzmir cam balkon sistemleri malzemeleri İzmirfirmaları

İzmir cam balkon ürünleri