388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

cam balkon dünyası

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hattımız dır. Atlas’ta kaliteli ürünler uygun fiyat ve vadeler ile sizleri bekliyor. cam balkon dünyası hakkında öğrenmek istediğiniz her şey burada…

cam balkon dünyası ihtiyaç mı?

Cam balkon ihtiyaç mı? Son yıllarda artan balkon camlama uygulamaları bu sorunun cevabını düşünmemize sebeb olmuştur. Evet cam balkon ihtiyaçtır. Dış etkenlerden korumasının yanında keyifli vakit geçirebileceğimiz alanlar oluşturmuştur.Cam balkon dünyası markaları, sistemleri ve renkleri ile geniş bir alandır.

 cam balkon sineklik modelleri

cam balkon seçenekleri

İzmir katlanır cam balkon alüminyum renkleri

İzmir katlanır cam balkon cam renkleri

Atlas Cam Balkon

Atlas cam balkon müşterilerinin ihtiyaçlarına en kaliteli ürünler ile gününde ve sorunsuz montaj hizmetleri ile cevap vermeye çalışmaktadır. Asaş marka cam balkon, Camoda ve Gold Royal sistemlerinin bayiliklerini yürütmekteyiz.

cropped-cropped-atlas-cam-balkon-izmir.jpg

cam balkon dünyası nedir ?

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava koşullarının balkonunuzdan istifade etmenizi engellediği vaziyetlerde cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamiyle kapalı, ancak bu arada tamamiyle panoramik bir kapalı mekan ele geçirmiş olursunuz.

Atlas cam balkon kapama sistemleri hanenizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en çağdaş yoludur. Camların katlanarak aynı veya değişik noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel farklıklara en iyi cevaplayabilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

cam balkon dünyası izmir şirketi

cam balkon dünyası izmir

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve etrafa zarar vermez.

Atlas katlanır cam balkon sistemleri sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir. Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş hayat alanları oluşturmak için size balkonlarınızı Atlas cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.