388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

balkon camlama

balkon camlama renkleri

Genellikle balkonları çok amaçlı kullanmayı tercih eden İzmir ve Ege Bölgesi, balkon camlama uygulamalarının yoğunlukla görülebileceği bölgemizdir. Tüketicileri karar vermede en çok zorlayan  balkon camlama renkleri konusudur. Temperlenmiş camlarda genellikle kullanılan renkler, füme, bronz, yeşil, mavi ve şeffaf olarak değerlendirilebilir. Lamine camların transparan olarak dilediğiniz renklerde üretilme imkanı vardır. Camlar genelde 8 mm ve 10 mm olarak kullanılmaktadır.

Cam balkon renkleri

Cam balkon alüminyum renkleri

 

Balkon Camlama Nedir ?

Kavram karmaşası yaşanılan bir terimdir. Balkonu cam ağırlıklı bir sistem ile kapatma işlemi balkon camlama nedir ? sorusunun tam açıklamasıdır. Burada esas olan işlem balkonumuzun ihtiyacımıza göre yeni nesil balkon kapatma sistemleri ile dış etkenlerden etkilenmeden kapatılmasıdır.

İzmir cam balkon firması

İzmir cam balkon iletişim

Ucuz işçilik ve fiyatla yapılan cam balkonlar kullanılamaz hale gelebilir.Bilhassa kışın içeri yağmur ve aşırı derecede soğuk alma olasılıkları yüksektir.2 kere para ödememek için kesinlikle kaliteli cam balkon yaptırınız.

Müşteri talepleri ve kullanışlı olması ile ilgili çok çeşitli çalışmalar yaptıktan sonra belirli cam balkon modellerinin daha çok ilgi gördüğü saptamıştır.

Uygun ve en ucuza cam balkon imal edebilmek ve müşterinin isteklerini tam karşılayabilmek sektörün en ehemmiyetli konusu haline gelmiştir.

Cam Balkon Ücretleri; metrekareye göre hesaplanır ve modele göre değişmektedir.

Standart katlanır, sürme ve eşikli-eşiksiz cam balkon m2 ücreti için bize erişebilirsiniz.

Otomatik tente pergola sistemleri, bilhassa dış mekanda müşteri ağırlayan firmaların ve üzeri açılıp kapanabilen bir alana sahip kişilerin hava koşullarına göre kullandığı bir sistemdir.
Bu sistem uzaktan kumanda ile çalışabildiği gibi manuel olarak kontrol birimi ile de çalışabilir. Yaz günlerinde açılarak daha rahat alanlar ele geçirilebilirken, kışın yağmur ve kar gibi yağışlarda avantaj sağlar.

Cam balkon sistemi ile kapatılmış bir mekanın üst bölümü pergola ile kapatılmışsa, yaz ve kış dönemlerinde hem cam bölümü hem de çatı bölümü açılıp kapanabileceğinden maksimum düzeyde yer ve rahatlık sağlamaktadır.