388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

karaburun katlanır cam balkon

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hattımız. Müşterilerimizin tüm özel karaburun katlanır cam balkon isteklerini en uygun ücret avantajı ile projelendiriyoruz.

karaburun cam balkon çeşitleri

karaburun cam balkon

Garantili montaj ve fiyat bulgusu ile kaliteli hizmetimizle yanınızdayız…

Ürün teslimi sonrası montajdan meydana gelen problemler olduğunda fiyatsız onarım yapıyoruz.

karaburun katlanır cam balkon yaptırmadan önce işlem yapılacak alanın kaç m2 olduğunu ve ne kadara mâl olacağını fiyatsız öğrenin.

Ürünlerimizi kendimiz üretip sattığımız için oluşan büyük fiyat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

karaburun katlanır cam balkon

* İmalatçı firma olmasından dolayı sistemin tüm imalat mertebelerine hakimdir.* karaburun cam balkon’ un en ince teferruatlarına kadar cam balkon imalat atölyesinde titizlikle üretilmektedir.* Katlanır cam balkon izmir sistemlerinde kullandığımız tüm aparat ve aksesuarlar 1. kalite plastikten kendi özel kalıplarımızla imal edilmektedir.* Cam balkonda kullanılan tekerler paslanmaz çelikten olup netlikle paslanma yapmaz.* Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 ve 10 mm rodajlı temperli (güçlendirilmiş) Paşabahçe Şişe camın özgün camlarıdır.* Katlanır cam balkon sisteminde kullanılan tüm camlar 5 (beş) sene gerçek garantilidir.* Cam balkon imalatı ve montajı sırasında kullanılan silikonlar antibakteriyel ve küf yapmaz özel silikonlardır.* Katlanır cam balkon sisteminde camların taşıyıcı alüminyumları 3mm et kalınlığında ve altta üstte 2 sıra olarak yer alan 1200’lük kıl fitiller cam balkondan içeri hava, toz, yağmur girmesini önlemektedir.

karaburun katlanır cam

karaburun camlamcı

karaburun katlanır cam balkon firmaları

Cam balkon; hanelerde ve iş yerlerinde bulunan açık, rüzgar ve yağış alan bölümlerin istenildiği gibi kapatılıp açılabilen sistemlerle donatılmasıdır. Bu sistemler katlanır, sürme ve askılı olmak üzere çeşitlendirilebilir. izmir merkezli firmamız tüm Türkiye’ye parça ve malzeme satışı da yapmaktadır. İmalatlarını kendi fabrikasında yapan firmamız en uygun fiyatı garanti etmektedir…

karaburun katlanır cam balkon modelleri müşterinin isteğine göre çeşitlilik arz etmektedir. İsteğe bağlı olarak cam oturumlara film ve kaplama elenebilir. Böylelikle ışığı kesme özelliği artırılabilir ve mekan saklılığı üst düzeye çıkartılabilir.

Karaburun Cam Balkon Fiyatları

karaburun katlanır cam

karaburun cam balkon

Karaburun Cam Balkon Modelleri

Montaj sonrası olası kullanıcı ve teknik hatalardan dolayı oluşabilecek arızalara hatıranda müdahale etmekteyiz.* 20 senedir alüminyum, pvc sunmak üzere, otomatik panjur, küpeşte, alüminyum giydirme cephe hasılı alüminyum ve camın binalara estetik katan bütün mimari oluşumlarda 2000 üzerinde proje imzalamış bir kuruluş garantisiyle erkek çocuğu * 7 senedir cam balkon sektöründe profillerimizi ve aksesuarlarımızı değiştirmeksizin de ek olarak ar-ge çalışmaları yapılmış 8 mm, 10 mm hiddet camlı meselesiz cam balkon sistemlerimizle hizmet vermekteyiz.Bütün ürünlerimiz bonus ve world kredi kartlarına vade değişik Taksit seçeneği ile siz müşterilerimize sunulmaktadır.*Önceliğimiz müşteri mağduriyeti değil memnuniyetidir.

karaburun katlanır cam balkon seçenekleri

Cam balkon sistmelerinde seçeneklerden bahsedeceksek, renkli cam, renkli alüminyum, perde sistemleri ve ısıcamlı cam balkon düşünebiliriz.

Karaburun Sürgülü Cam Balkon

karaburun cam balkoncu

karaburun cam balkon

Karaburun Sürmeli Cam Balkon

Sürmeli camlama sistemleri, eşikli ve eşiksiz olarak iki gruba ayrılır. Camoda ısı camlı sürmeli sistemler mevcuttur.

Karaburun Isı Camlı Cam Balkon

karaburun cam balkon fiyatları

karaburun balkon camlama bayileri

Karaburun Konfor Camlı Cam Balkon

karaburun cam balkon fiyatları

karaburun cam balkon

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin