388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

kiraz cam balkon

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hattımız dır. kiraz cam balkon ihtiyaçlarınız için firmamızla irtibata geçin.

kiraz cam balkon

Balkon kapama sistemlerinde 8 mm. kalınlık. Max: 260 santimetre. yükseklik. Teras, bar ve cafe katlanır kapı sistemleri için 10 mm. kalınlık. Min: 250 santimetre. Max: 400 santimetre. yükseklik. Tüm kapama sistemlerimizde Trakya şişecam imalatı olan camlar kullanılmaktadır. Ayrı olarak camlar *Tempered(Security) veyahut  *Lamine (darbeye dayanıklılık) özelliğindedir. Sistemde; alaşımı en iyi mekanik özelliklere sahip ışıl işlemle sertleşebilen 6063 (Etial-60) alaşımlı alüminyum profiller kullanılmaktadır. 6063 alaşımı alüminyumda en üst derece kalite standardını dile getirmektedir.Boya olarak, eloktrastatik toz fırın boya ile ral serisi renk seçenekleri kullanılabilmektedir ( 256 RAL renk mevcuttur).

kiraz cam balkon şirketleri çeşitleri

kiraz cam balkon şirketleri ara

Sistemde paslanmaz çelik rulmanlı tekerlekler kullanılmaktadır. Çelik rulmanların üzeri ses izalasyonu ve aşınmayı önlemek emeliyle polyemid plastikle kaplanmaktadır (uçak lastikleri gibi). Her cam plakasında altta 4, üstte 4 adet teker kullanılmaktadır. ( 4 adet çift sıralı teker).

Cam aralarında özel çift istikametli ( H ) alüminyum fitiller kullanılmaktadır. Kilitler, kulp ve benzeri montaj aparatları standarttır. Camların bazaya yapıştırılmasında Almanya’dan ithal Würt Marka özel yapıştırıcı kullanılmaktadır. Sistemde, alt ve üst tarafta iki sıra olmak üzere 1000’lik kıl fitil bulunmaktadır.

 

Camların yan yana gelmesinde plastik birbirine geçmeli akıllı kapak sistemi uygulanmaktadır. Bazalarda yağmur sularının içeriye girmesini önleyici damlalık bulunmaktadır. (Uzun müddetli ve rüzgar esintili yağışlarda devamlı hareketli bir mekanizma olmasından dolayı çok az miktarda terleme şeklinde sızıntı olabilir.) Cam fitilleri, kıl fitiller ve silikon yalıtımı ile gürültü, toz, ses ve ısı izolasyonu sağlanır.

Sipariş tarihi itibari ile 30 (otuz) işgünü sonra uzman personel tarafından yapılmaktadır. Montaj müddeti yapıya ve m2’ye göre değişmektedir. Profil çerçevesi, antibakteriyel silikon ile iç ve dış taraf olmak üzere dört tarafı yalıtılmaktadır.

kiraz cam balkon garanti hizmetleri

Sistem ve sistem içerisinde kullanılan ekipmanlar ile işçilik 2 (iki) sene garantilidir. ( Cam kırılması garanti kapsamı dışındadır)

Garanti, kötü ve hor kullanım neticesi doğacak aksaklıkları kapsamaz. Camların ısı ve darbeye dayanıklı hale gelmesi istendiğinde, cam temperleme denilen bir işlemden geçirilir. Temperleme prosesi cam panoların özel fırınlarda erime noktasına yakın derecelerde ısıtıldıktan sonra hızla soğutulması asalına dayanır. Temperleme fırınında cam 700°C’ye kadar ısıtılır ve hava üflenerek soğutulur. Sıcaklığın azalması ile yüzey büzüşür ve sertleşir.

kiraz cam balkon modelleri

kiraz cam balkon sistemleri

kiraz cam balkon temperli cam işlemleri

Ancak iç bölüm sıcak kalır ve yüzeydeki büzülmeye kendini uydurur. İç kısmın da soğumasıyla camın her iki yüzünde basınç, iç kısımda ise çekme gerilmeleri oluşur. Ani soğutma uygulanarak temperlenme işlemlerinden geçen cam 300°C’lik bir ısıl şoka dayanıklı hale gelmekteyken temperlenmemiş camda 30-50°C’lik bir ısıl şok camın kırılmasına kapı aralamaktadır.

Temperlenmiş camların mekanik olarak test2 edilmesinde uygulanan “yüksekten bilye düşürme deneyi”nde temperlenmiş 8 mm.lik bir cam 2.50 m. yükseklikten düşen 500 gr. ağırlığındaki bir çelik bilyenin tesiri ile kırılırken temperlenmemiş cam aynı deneyde 30 cm. yüksekten düşen aynı ağırlıkta bilye ile kırılmaktadır.

Temperlenmiş bir cam, normal bir cama oranla 4-5 kat daha dayanıklı hale gelmektedir. Ayrı olarak temperlenmiş cam kırıldığında otomobil camları gibi nohut büyüklüğünde kırılmakta olup, etrafında veya düştüğü yerde bulunan insan ve diğer canlılara zarar vermemektedir.

kiraz cam balkon fiyatları

İki camın PVB veya EVA film tabakaları kullanılarak ısıl işlem ve vakumlanması neticesinde ele geçirilen bir cam cinsidir. Lamina camlar Bilhassa güvenlik emelli olarak bir taraftan diğer tarafa istenmeyen geçişlerin önlenmesi veya geciktirilmesi açısından da doğru bir seçimdir. Kırıldığında cam parçaları, bünyesinde bulunan film tabakasından ayrılamadığı için zararsızdır. Hırsızlığa karşı da ehemmiyetli bir mani oluşturur. Can ve mal güvenliğine karşı saldırıların mevzubahis olduğu yerlerde kullanılır.

Karakollar, askeri binalar, psikiyatri koğuşları ve bankalar gibi binalarda hırsızlık, ateşli veya ateşsiz silahlarla saldırı ve benzeri suçların önlenmesi, suçlunun caydırılması veya suçlunun eylem sonrasında yakalanmasının kolaylaştırılması emellerine yöneliktir Taban katta veya birinci katta oturanlar güvenlik emeliyle lamina cam seçenek edebilirler. Cam kalınlığı iki adet 4 mm’lik camın birleştirilmesiyle 8 mm olmaktadır. Temperli camlarla arasında ücret farkı bulunmaktadır.

Kiraz Cam Balkon Modelleri, kiraz Cam Balkon Seçenekleri, Kiraz Sürgülü Cam Balkon, Kiraz Sürmeli Cam Balkon, Kiraz Isı Camlı Cam Balkon, Kiraz Konfor Camlı Cam Balkon

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin