388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

ödemiş cam balkon

ödemiş cam balkon gold seri

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hattımız. Sistemin Teknik Özellikleri
Maksimum oturum yüksekliği 2600 mm
Maksimum oturum genişliği 700 mm
Maksimum oturum ağırlığı 45 kilogram

ödemiş cam balkon çeşitleri

ödemiş cam balkon

ödemiş cam balkon modellerinden, Gold Seri balkon uygulamaları için seçenek edilen, alttan ve üstten taşımalı bir sistemdir. Cam oturumlar sağa ve sola veya her iki tarafa toplanabilir. Gold Sistemde 8 mm Temperli Cam uygulanır. Profiller 3mm kalınlıkta, zarif, ikna edici tasarım ve görüntüye sahiptir.Lüks Alüminyum Malzemesi 6063 alaşımdan üretilmektedir. TS 5247, EN 12020–1 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Kasa ayrıntısı üzerindeki çıkış plastiğini kapatabilen ve yağmur suyu toz, rüzgâr gibi dış etkenlerden savunan ve kanatla beraber kapatılabilen ve kullanımı kolay özel tasarım teker çıkış plastiği ve kilit uygulanır.SİSTEME ÖZEL ÇOCUK EMNİYET KİLİTİNE SAHİP SİSTEMDİR

ödemiş cam balkon ekonomik seri

Ekonomik sistemde et kalınlığı 2,5mm ve cam derinliği 18mm’dir.
Ekonomik seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli cam kullanımı için uygundur.
Saklı kilitlerle üretilmiş rulmanlı sistemlerin, kullanışı en kolay olan modeldir.
Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçeneklerinin sunulmasının yanı sıra kullanışlı ve dayanıklıdır.ucuz cam balkon izmir izmir cam balkon katlanır cam balkon
Sistemde kullanılan aluminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
8mm ve 10mm patenti Kanı Aluminyum’a ait olan Aluminyum Fitillerimiz ile sararma meselesi ortadan kalkmıştır. Ayrı olarak Aluminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağnak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık ele geçirilmiştir. Patentli Aluminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.
Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği: 2200 mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği: 650 mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı: 35 kg
Aluminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu: 10,00 kg ; 6,50 metre
Aluminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu: 6,00 kg ; 6,50metre
Aluminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu: 3,00 kg ; 6,00 metre

ödemiş cam balkon firmaları

Ödemiş katlanır cam balkon ihtiyaçlarınıza kaliteli ve uygun fiyatlar ile cevap veriyoruz. Ödemiş cam balkon tutarını cazip vadelerle kredi kartlarına bölüyoruz. Atlas cam balkon, Asaş camlama, Gold Royal cam balkon, Camoda çift camlı camlama ve Elephant askılı katlanır cam balkon ürünlerinin bayiliklerini sürdürmektedir.

Katlanır cam Ödemiş

Katlanır camlama Ödemiş

Ödemiş Cam Balkon Fiyatları

Ödemiş cam balkon fiyatları, cam rengi, alüminyum renkleri, sistem özelliği, marka, kalite, montaj ve servis hizmetleri gibi unsurlara bağlı farklılık gösterir. Fiyat evet önemli bir unsur ancak yinede kalite ön planda olmalıdır.

Ödemiş Cam Balkon Modelleri

Ödemiş cam balkon modelleri, katlanır cam sistemleri, sürmeli cam balkon modelleri ve askılı katlanır camlama olarak gruplandırılabilir. Cam özelliklerine göre, 8 mm temperli camlı cam balkon ve çift camlı cam balkon modelleri vardır. Cam balkon cam renklerine göre şeffaf ve renkli camlama sistemleri olarak sınıflandırılabilir.

Ödemiş katlanır camlama fiyatları

katlanır cam balkon fiyatları Ödemiş

Ödemiş Cam Balkon Seçenekleri

Ödemiş cam balkon seçenekleri için firmamızı arayıp ücretsiz servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ödemiş Sürgülü Cam Balkon

Ödemiş sürgülü cam balkon ferah mekanların kurtarıcısı bir sistemdir. Sürmeli sistemler, teras kapamalarında, pergola altlarının kapatılmasında ve mekanların genişletilmesinde estetik ve modern çözümler üretir. Sınırsız sayıda kanat yapılabilir.

Ödemiş Gold Royal cam balkon

Ödemiş Gold Royal seri katlanır cam balkon

Ödemiş Sürmeli Cam Balkon

Ödemiş sürmeli cam balkon taleplerinize kaliteli ve marka ürünler ile çözüm sunuyoruz. Asaş sürgülü camlama ve Camoda Vista sürgülü cam balkon sistemlerini kullanıyoruz.

Ödemiş Isı Camlı Cam Balkon

Ödemiş ısı camlı cam balkon üretimlerimizi Camoda Bella çift camlı katlanır markası ile yapıyoruz. Temper işlemi görmüş camlar ile ısıcam imal edilip sisteme takılıyor. Şeffaf ve renkli camlardan ısı camlı katlanır camlama imalatını tamamlıyoruz.

Ödemiş cam balkoncu

Ödemiş katlanır cam balkon firması

Ödemiş Konfor Camlı Cam Balkon

Ödemiş konfor camlı cam balkon uygulamaları yapmak mümkündür. Konfor cam teknolojisini katlanır sistemlerde kullanabiliyoruz. Konfor cam rahatlığını yaşamanız için hazırlanmış bir sistemdir.

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin