388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

cam balkon firmaları

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hattımız. cam balkon firmaları düşündüğümüzde tercih hakkınız Atlascambalkon’da kullanabilirsiniz. Tecrübeli personel ile her zaman sorunsuz işler yapmanın hedefindeyiz. Atatürk Organize sanayi Çiğli’de üretim tesislerimiz hizmetinizdedir.

cam balkon firmaları üzerine

Atlas cam balkon firması 20 yıllık sektörel tecrübesinin işaretlerini uygulamalarında müşterilerine hisettirmektedir. cam balkon firmaları öncelikle satış kaygısı ile hareket etmeyip faydalı işler üretmenin çabasında olmadırlar.Faydalı iş dediğimiz zaman anlamamız gerekenler ; 1- İhtiyaca hitap eden doğru ürünler. 2- Kaliteli montaj. 3- Kaliteli ve marka ürünlerin önerilmesi. 4- Montaj sonrası servis hizmetlerinin verilmesi. 5- İzolasyon işlemini kaliteli silikonlar ile gerçekleştirmek. Cam balkon firması olarak ATLAS cam balkon bugün ve yarın faydalı iş prensibini ilke edinmeye devam etmektedir. Elbette bizimde balkona cam uygulamaların da bazen sorun yaşadığımız anlar olmuştur. Ancak hedefimiz sorunları büyümeden çözmektir.

 katlanır camlama fiyatları

cam balkon firmaları ara

Cam Balkon Markaları

Sektörde kalıcı olmayı ve aranılan bir firma olmak temel hedefimizdir. Bu amaç doğrultusunda seçtiğimiz cam balkon markaları her zaman tüketicilerimizi memnun etmiştir. Asaş katlanır cam balkon ve Asas sürgülü camlama, Gold Royal katlanır cam balkon, Camoda Bella ısıcamlı cam balkon Slidex ısıcamlı sistemleridir.

İzmir cam balkon kullanımı

cam balkon firmaları

Cam balkon mağaza İzmir

cam balkon firmaları schowroom

cam balkon firmaları farkları ?

cam balkon firmaları camlama sistemi kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava koşullarının negatifliklerin den dolayı balkonunuz dan istifade etmenizi sağlar.Cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamiyle kapalı, ama bu arada tamamiyle panoramik bir kapalı mekan ele geçirmiş olursunuz.Cam balkon kapama sistemleri hanenizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en çağdaş yoludur. Camların katlanarak aynı veya değişik noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel farklıklara en iyi cevaplayabilen bir sistemdir. cam balkon firmaları, cam kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

buca winsa ofis bölme ürünleri

cam balkon firmaları

izmir cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm 10 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve etrafa zarar vermez.

Katlanır cam balkon sistemleri saatte 150 kilometre esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir.izmir cam balkon sistemimizde isteğe göre değişik renklerde cam uygulaması yapılabilmektedir.

Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş hayat alanları oluşturmak için size balkonlarınızı cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

cam balkon firmaları tarihi hakkında

1981 seneninde ilk kez Finlandiya’da uygulamaya başlanmıştır. Daha sonra Avrupa şehirlerinde dağılmaya başlamış ve 1999 senesinde ülkemizde, ANKARA’DA uygulamaları başlamıştır. Finlandiya’da ve ülkemizde ilk yapılan cam balkonlar alttan taşımalı denilen sistem bilye tekerlekli sistemdir. Her cam plakasındaki takriben 25 – 30 kilogram. yük iki adet bilyenin üzerinde hareket etmektedir. Jantın üzerinde giden otomobil örneği. Bu sistem bütün yükün tabana binmesi ve alttaki rayında alüminyum gibi yumuşak bir malzeme olması hasebiyle ray üzerinde çöküntüler alana getirmektedir, aynen asfalttaki çöküntü ve tümsekler gibi. Dolayısıyla ray bir süre sonra iyice deforme oluyor ve sistem kilitleniyor. İlk çıkan sistem olması ve bir çok eksik istikametleri bulunmasına karşın bu sistem ücretinin ucuz olması dolayısıyla hali hazırda piyasada müşterilere sunulmakta ve dezavantajlarından söz edilmediği için eskiye göre azda olsa istemektedir. “

Bu sistemi seçenek edecek olan müşterilerimizin bu izahı göz önünde bulundurmasını rica ederiz.

cam balkon firmaları firması

cam balkon firmaları sistemleri

cam balkon firmaları alüminyum kalitesi

cam balkon firmaları’nın kullandığı profillerinin çeşitleri vardır.Kaliteli profil ve kalitesiz profilleri vardır.Cam balkon sistemlerinin profillerinin kalitelileri nasıl anlaşılır.Kaliteli bir cam balkon profili kalın profil et kalınlığı (3 mm) olup tırnakları çift tırnak olmalıdır. KullanIlanılacak camlar ise 8 mm veya 10 mm tamperli şişe cam patentli camlar kullanılmalıdır. Sizde kaliteli bir cam balkon firmaları ürünü ile sipariş yaptırarak balkonunuzun görünümünü tamamen değiştirebilirsiniz. Alüminyum doğal malzemedir. Malzeme karışımı belirleyicidir. Demir oranı düşük olan alüminyumlar kalitelidir. Et kalınlığı 2 mm.’den az olması tercih edilmemelidir.