388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

camoda vista sürgülü cam balkon fiyatları

Camoda Sürmeli Camlama Fiyatları

Camoda Vista seri sürgülü cam balkon, 5 raylı kasası ve ayarlanabilir tekerlekleri ile rahat çalışır. Camoda Vista sürgülü cam balkon fiyatları mükemmel bir tasarıma sahip sürmeli camlama sistemleri için uygun bütçe ve vadeli ödeme seçenekleri için hazırlanmıştır. Camoda sürmeli camlama fiyatları öncelikle kalitesi ile paralellik arz eder. Lux mağaza ve mekanların çözüm ortağı olan Visata sürgülü camlama çift yöne çalışabilen sistemi ile göz doldurur.

Camoda sürgülü camlama

Camoda sürmeli cam balkon

Camoda Sürme Cam Balkon Fiyatı Hesapla

Camoda sürme cam balkon fiyatı hesapla hareket edersek kalitenin ve sistemin üstün özelliklerini hesaba katmalıyız. camoda vista sürgülü cam balkon fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için firmamızı arayınız.

Konfor Katlanır cam balkon fiyatı hesaplama

ısıcamlı konfor Katlanır cam balkon metrekare fiyatları İzmir

  • Camoda Vista Slider Sürme Cam Balkon Sistemlerinin Özellikleri

  • Vista Slider Sürme Cam Balkon Sisteminde altta 5 ray içeren taşıyıcı profil ve her kanatta 4 adet taşıyıcı tekerlek bulunmaktadır.
  • Taşıyıcı tekerlek sistemleri, gerektiğinde yükseklik ayarı yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle küçük, imalat ve/veya montaj terazi hataları tolere edilebilir.
  • Sistemde 8 mm temperli tek cam uygulaması yapılmaktadır.
  • Cam profil irtibatı altta özel yapıştırıcı ile yapılmaktadır.
  • Alüminyum profillerde 8 değişik renk seçeneği sunulmaktadır.
  • Eşikli ve eşiksiz uygulamalarda hem yatay hem dikey kesitlerde fırça conta ile hava direnci sağlanmaktadır.
  • Cam oturumlar hem sağa hem sola toplanabilecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Yan profilinin özelliği sayesinde kilit, düşeyde istenilen dokuma kurularak çocuk emniyeti sağlanır. camoda vista sürgülü cam balkon fiyatları ek imalatlara göre değişiklik gösterir.

Alüminyum Sızdırmazlık Profili sayesinde Cam Balkon Sistemindeki cam esnemeleri ve hava geçişi azalır. Cam Balkon Sisteminin hem içeriden hem de dışarıdan kilitlenebilen özel kilit mekanizması sayesinde, dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı güvenlik sağlar. Kanat üst bölümü ile üst ray profil arasındaki boşlukta kullanılarak rüzgar, toz ve suyun içeri girmesini önlenir. Kanatların dışarıdan açılmasına mani olur .  Yan dayama profili ile dik olmayan köşelerde dahi doğru montaj yapılabilir. Cam Balkon Sisteminde hem alnından hem yandan conta kullanımı sayesinde iki kademeli conta uygulanabilmektedir.

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin