388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

cam balkon izmir

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif. Modern şehir balkonlarının gözde ürünü cam balkon izmir uygulamalarının aranılan firması Atlas cam balkon emin adımlarla faaliyetlerine devam etmektedir. Asaş cam balkon, Camoda cam balkon ve Gold Royal camlama markalarının üretim ve montajını yapıyoruz. Cam balkon seçenekleri İzmir ihtiyaçlarını da farklı ürünler ile cevap vermekteyiz. 20 seneyi bulan taahhüt sektörü tecrübemiz ile ihtiyaçları doğru tespit ediyor ve en uygun ürünlerin müşterilerimiz ile buluşması için çalışıyoruz. Kargaşa ortamına girmeden montajlarımızı özen ile gerçekleştirmek ve müşterilerimizi memnun etmek birinci hedefimizdir. Montaj sonrası servis ve bakım hizmetlerini sırası ile iş programımıza göre tamamlıyoruz. Kaliteli izolasyon malzemeleri her zaman tercihimizdir.

İzmir cam balkon fiyatları

İzmir cam balkon

cam balkon izmir fiyat farkları

cam balkon izmir fiyat ve kalite farklılıklarını kısaca sizin için sıraladık;

1- cam balkon izmir profillerinin alüminyum et kalınlıkları dayanıklılığı artırmaktadır.

2- Alüminyum profillerin alüminyum kalitesi

3- Aksesuarların nitelikli ve uzun ömürlü olanlarının tercih edilmesi

4- Montaj vidalarının paslanmaz ve çelik olması

5- Kullanılan camların temper işlemlerinin standartlara uygun olması

6- Montaj zeminin terazide olması gerekmektedir.

7- İzolasyon malzemelerinin kaliteli markalardan seçilmesi

8- Montaj ekibinin tecrübesi

İzmir cam balkoncu

Asaş katlanır cam balkon firması

cam balkon izmir farkları

Genelde sorulan bir sorudur; cam balkon izmir farkları nelerdir? Sistem farkları, aksesuar farkları ve cam renkleri olarak ana farkları sıralayabiliriz. Katlanır sistemlerde Asaş marka ve Gold Royal seri kullanıyoruz. Çift camlı katlanır balkon camlama sistemlerinde Camoda ürün portföyümüzde bulunmaktadır. Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile her zaman hizmetinizdeyiz. Cam balkon pliseli perde uygulamalarımız farklı ve modern bir görünüm katmaktadır. Sineklik sistemlerinde mümkün olduğunca gerçekçi çözümleri sunuyoruz. Amerikan solarmax film kaplama teknolojisi ile camlarınızı kaplıyoruz.

Katlanır cam balkon fiyatı hesaplama

Katlanır cam balkon metrekare fiyatlarıı İzmir

cam balkon izmir  modeli

Katlanır Cam balkon modelleri balkonunuzun şekline göre değişkenlik göstermektedir.

 • Düz Cam Balkon,balkon camı
 • Oval Cam Balkon,balkon camı
 • L Cam Balkon,balkon camı
 • U Cam Balkon,balkon camı

ve daha sayamadığımız bir çok şekildeki cam balkon,balkon cam modellerinize uygun olan mevcut sistemlerimizle uygun ücret ve kaliteli işçilik ile Atlas Cam Balkon olarak yıllardır sektörde  hizmetinizdeyiz. Cam balkon,balkon camı modelleri ve sistemleri bizim işimiz…Bütün ürünlerimiz CE standartlarına uygun bir şekilde yerli imalat olarak imalat yapılmıştır. 8 mm 10 mm saydam ve renkli temper camlar 4+4 – 5+5 lamine camlar 6 mm 8 mm satina camlar ve hasılı bütün cam ürünlerimiz şişe cam mamülü olup şişe cam bayilerinden tedarik edilmektedir.netlikle ithal cam kullanılmaz alümiyum profillerimiz de ak-pa alüminyum seçenek edilmektedir hurda katkısı bulunan malzeme kullanılmaz.plastik aksesuarlarımız 1’ci sınıf plastikten yapılmaktadır. tekerlerimizde birinci sınıf rulman ve rulmanın çevrenini saran 1’ci sınıf hurda katkısız plastik kullanılmaktadır,teker gövdelerimiz ise paslanmazdır.                                                                                                                                                     Bu saymış olduğumuz özellikleri bir araya getirip siz saygı değer müşterilerimize uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceği sistemler olarak sunulmaktadır. Tüm çabamız beklentilere cevap verebilen bir camlama sistemi satın almanız içindir. Çiğli organize sanayi bölgesinde kurulu temper ve cam balkon fabrikamızda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

cam balkon izmir

cam balkon izmir firması

Balkon camlama, katlanır cam balkon gibi isimlerle de hatıralan cam balkon izmir, ülkemizde 1991 senesinden itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Balkonlarını daha işlevsel olarak kullanmak isteyen sayısız kullanıcı tarafından çok yakından bilinmektedir.

cam balkon izmir sağladığı faydalar

cam balkon izmir sistemlerinin sağladığı en büyük yarar, balkonları istenildiği vakit kapalı bir mekan haline getirebilmektir. Bu sayede kullanıcılar; kar, yağmur gibi abuhava koşulları ile gürültü, toz,  böcek, kuşların yuva yapması gibi negatif vaziyetlerden savuna bilmektedirler. Bu arada, camlar istenilen yerde toplanıp, balkon tamamiyle açık hale getirilebilmektedir. Dolayısıyla, istenildiği zaman balkon kendi işlevini de yerine getirmektedir. cam balkon izmir taahhütlerimiz başarı ile uygulamaya çalışıyoruz. cam balkon izmir fiyatları için fiyatlar kelimesine tıklayabilirsiniz.

cam balkon izmir modelleri

Balkon camlama sistemlerinin temel unsuru camdır.

Sağladığı saydamlık sayesinde binanın dış görüntüsüne zarar vermediği gibi estetik bir görüntü de sağlar. Kullanılan camlar, güvenlik ve sağlamlık gerektiren  yapı ürünlerinde kullanılan temperli güvenlik camlarıdır. Uygulamanın yapılacağı mekana ve kullanılacak sisteme göre,  8 mm veya 10 mm camlarkullanılır

Balkonların kapanmasında katlanır cam balkon sistemleriyle beraber “sürme” sistemler de kullanılabilir. Çalışma mantığı, kayar katlanır sistemlerden daha farklıdır. Sistem, tek bir kanadı hareket ettirerek, tüm kanatların bir köşede toplanması asalına dayanır. Kullanımı kolaydır, ancak sistem bir tarafa toplandığında tek kana genişliği kadar bölüm kapalı kalmaktadır. Yay veya oval diye deyim edilen balkonlarda kullanılmaz. Isıcamlı camlama için ısıcamlı camlama sayfasına tıklayınız.

cam balkon izmir şirketleri

cam balkon izmir firmaları

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava koşullarının balkonunuzdan istifade etmenizi engellediği vaziyetlerde cam balkon izmir sistemini kapatarak dış dünya ile tamamiyle kapalı, ama aynız amanda tamamiyle panoramik bir kapalı mekan ele geçirmiş olursunuz.

Cam balkon kapama sistemleri hanenizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en çağdaş yoludur. Camların katlanarak aynı veya değişik noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel farklıklara en iyi cevaplayabilen bir sistemdir. cam balkon izmir kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

cam balkon izmir sistemleri saatte 150 kilometre esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir.Cam  balkon sistemlerinde, isteğe göre değişik renklerde füme, bronz,mavi,yeşil, satina cam uygulaması yapılabilmektedir.

cam balkon izmir yararları üzerine

 • cam balkon izmir hanelerinizde ek alanlar oluşturarak kullanım alanlarınızı genişletir.
 • Katlanır cam balkon ile kapatılan oda, salon ve ya mutfağınızın ısı değerlerinde artış olur, enerji tasarrufu sağlar.
 • Cam balkon izmir kapatma yapılarınızın görünümünü değiştirmez ayrı olarak değerini yükseltir.
 • Binanızın mimari görüntüsü değişmediğinden dolayı mahalli yetkililer tarafından destur almanıza gerek kalmaz.
 • Sağladığı konfor ile balanslı bir ücret & performans oranı sunar.
 • Katlanır cam balkon hırsızlık rizikonunu ehemmiyetli derecede azaltır.
 • cam balkon izmir mobilyalarınızı savunur, ömrünü uzatır.
 • cam balkon izmir şirketleri

  cam balkon izmir atölyesi

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin