388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

cam balkon modelleri izmir

Evin vasati en az bir balkonu bulunur. Balkonda oturmak ve keyif yapmak insanların hanelerinde kolayca alabilecekleri bir hava alanı yaz kış kullanabilmeleri, balkonları daha değerli kılmaktadır. Ancak soğuk havalar hasebiyle balkonlarda kış aylarında kar manzarasını izlemek pek olası olmamaktadır. Bunu olası kılan özelliklerden birisi balkona cam yaptırılmasıdır. Bu sayede hane sıcaklığındaki balkondan kar manzarası da kahve eşliğinde izlenebilecektir. cam balkon modelleri izmir hakkında daha geniş bilgi için CAM BALKON MODELLERİ  tıklayınız.

 cam balkon modelleri izmir nelere dikkat etmeliyiz?

cam balkon modelleri izmir fabrika

cam balkon modelleri izmir üretici atölye

katlanabilir cam balkon, balkonların açık ve kapalı olarak kullanılmasına imkan sağlamaktadır. İstenilen vakitte camın kapanması ve alanın kapalı alan olarak kullanılabilmesi, istenilen vakitte da pak havayı içinize çekmek için camın katlanarak kenarda toplanması ve mani teşkil etmemesi, açık olarak balkonunuzu kullanmanıza yardımcı olacaktır. Cam balkonlar,sürmeli cam balkon, katlanabilir ve askılı olarak değişik çeşitlerde tasarlanmıştır. Herkes evinin balkonuna uygun sistemi iz cam balkon Tarafından Cam Balko nfirması aracılığıyla seçebilir.

İzmir Katlanır Cam Balkon Sistemleri İle ilgili

Cam malzemenin yapılara girişinden bu güne en sükseli en gösterişli en saygın haline ancak Katlanır Cam Balkon halinde erişmiştir, halk dilinde Katlanır Cam, Cam Balkon, Sürme Cam, Toplanır Cam, Balkon Kapama, Balkon Kaplama, Açılır Kapanır Balkon gibi isimlerle de hatıralan bu sistemler, gösterişli ve şık oldukları gibi oldukça kullanışlı olmaları nedeniyle bilhassa dairelerde çok seçenek edilmektedir.
Başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerde konutlar gittikçe küçülmektedir, bununla birlikte insanlar küçük alanlı dairelerini daha kullanışlı hale getirmek istemektedirler, bu yolda Katlanır cam balkon modelleri izmir Sistemleri, dairelerinizin balkonlarını da hayat alanlarınıza katmayı sağlayarak sizlere yardımcı olmaktadır. Hem de bu alanda en büyük yararı sağlamaktadır. Isıcamlı katlanır cam balkon sistemleri için camoda tıklayınız.

cam balkon modelleri izmir ölçme

cam balkon modelleriı izmir hesabı

Dairelerde vaziyet böyleyken, daha farklı konutlar olan villalar ve müstakil evlerde ise Katlanır Cam Sistemleri karşımıza Kış Bahçesi, Kapı Önü Cam Kapama ve Teras Camlama olarak çıkmaktadır. Bu sistemlerden Kış Bahçesi; evinizin bahçeye bakan bir camı kapısı veya duvarından çıkıntı olarak Camdan duvarlarla iki veya 3 tarafı hem de bazen tavanı cam balkon modelleri izmir kaplanarak kapalı mekânlarınıza katılarak yaşam alanlarınızı genişletmenize fayda sağlamaktadır. Bu sistemler konutların dışında Lokanta, Kafe, Bar gibi sosyal mekânlarda da çokça seçenek edilmektedir.

Diğer bir sistem olan Kapı Önü Cam Kapama Sisteminde ise daha küçük alanlar kazanabilirsiniz, bunun emeli ise isminden da anlaşıldığı gibi hanelerin giriş kapılarının çevresi cam ile çevrilerek birkaç metrekarelik bir ayakkabılık veya vestiyer alanı sağlamaktadır. Bu sistemde de çok şık tasarımlar uygulanarak yapılarınıza yüksek prestij kazandırabilirsiniz.

Bahsi geçen son sistem ise Teras Camlama Sistemleridir, bu sistemlerde emel balkonların ötesinde Cam duvarların yanında birde Cam tavana ihtiyaç duyulmasıdır. Bu sistem son katlardaki konutlarda ve villalarda bulunan teraslarınızın kapalı hayat alanlarına katılması için uygulanan isteğe göre Açılır Cam Tavan yapılarak yazları açık kışları kapalı olarak kullanılabilen sistemlerdir.

Cam Balkon Model Farkları İzmir

Camlama modelleri arasındaki farkları sistem özellikleri ve cam renkleri oluşturur. Cam balkon modelleri İzmir piyasasında kullandığımız markalar ile alakalıdır. Asaş, Gold Royal, Camoda ve Elephant cam balkon markalarını kullanıyoruz. Cam balkon model farkları İzmir hakkında geniş bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir cam balkon model çeşitleri

İzmir cam balkon faydaları

Cam Balkon Model Özellikleri İzmir

Katlanır cam özellikleri; Kayar cam panellerinin içeri doğru katlanması ile çalışır. Şeffaf ve renkli temperli cam uygulanabilir. Cam kalınlıkları 8 mm’dir. Eloksal, beyaz,bronz ve renkli alüminyum profilleri kullanılabilir. Cam balkon modelleri izmir özellikleri müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre firmamız tarafından önerilmektedir.

İzmir katlanır cam balkon modelleri

İzmir cam balkon modelleri

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin