388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

cam balkon modelleri

0 553 112 12 11 hattımız arayıp ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz. cam balkon modelleri için arayınız.

cam balkon modelleri metrekare ölçme ve bulma teknikleri

cam balkon modelleri ara

cam balkon modelleri hakkında

Cam balkon modelleri konusunu çalışma sistemlerine ve cam özelliklerine göre sınıflandırabiliriz. 1- Cam Balkon katlanır camlama sistemleri : Hareketli paneller kaydırılarak hareket ettirilir ve gerektiği zaman içe doğru katlanır. Asaş katlanır cam, Camoda ısıcamlı katlanır cam balkon, Gold Royal katlanır camlama ve Elephant askılı katlanır camlama sistemlerini kullanıyoruz. 2- Cam balkon sürmeli camlama modelleri : 5 raylı sürme kasa profilinde sonsuz sayıda cam panellerin hareketi sürgü sistemi ile sağlanır. Asaş eşikli sürme camlama ve Asaş eşiksiz sürgülü cam balkon, Sürmeli balkon camlama modellerini müşterilerimize hazırlıyoruz.

asaş sürme cam balkon sistemleri

Konfor ve şıklık kaliteyle buluşuyor…Asaş sürme cam balkon sistemleri tamda istediğiniz çözümlerin cevabı…cam balkon modelleri çalışma prensipleri ve cam özelliklerine göre değişir.

Asaş sürme cam balkon sistemleri

Asaş sürgülü camlama

camoda sürmeli cam balkon sistemleri

Eksik bir nokta bırakmayan sistem bütün sorularınızın cevabını vermeye hazırdır. Camoda sürmeli cam balkon sistemleri renk seçenekleriyle sizleri bekliyor. Camoda sistemde altta 5 ray bölmeli sürme kasa profil ve her panelde 4 adet taşıyıcı rulman tekerlek bulunmaktadır. Taşıyıcı tekerlek sistemleri, gerektiğinde yükseklik ayarı yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle küçük, imalat ve/veya montaj terazi hataları yerinde çözülebilmektedir. Sistemde 8 mm temperli tek cam kullanılmaktadır. Cam profil bağlantısı altta özel yapıştırıcı ile yapılmaktadır. Alüminyum profillerde 7 farklı renk seçeneği sunulmaktadır. Eşikli ve eşiksiz uygulamalarda hem yatay hem dikey kesitlerde fırça conta ile hava direnci sağlanmaktadır. Cam paneller hem sağa hem sola toplanabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Yan profilinin özelliği sayesinde kilit, düşeyde istenilen düzeyde monte edilerek çocuk emniyeti sağlanmış olur.

Camoda sürgülü camlama

Camoda sürmeli cam balkon

Camoda alüminyum profilleri

Camoda sürgülü kasa

Camoda sürgülü kanat profilleri

Camoda sürme kanat

cam balkon katlanır camlama modelleri

Cam renk ve özelliklerine göre, 8 mm ve 10 mm cam balkon modellerini sıralayabiliriz. Cam balkon katlanır camlama modelleri şeffaf camlı, füme camlı, bronz camlı, mavi camlı ve yeşil camlı cam balkon modelleri düşünebiliriz. Çift camlı Bella katlanır ve konfor camlı Bella katlanır cam balkon belirtebiliriz.

asaş katlanır cam balkon sistemleri

Asaş katlanır cam balkon sistemleri; sararmaz şeffaf conta, Asaş patentli aksesuarlar ve Asaş alüminyum kalitesi ile farklı olmayı hakediyor.

Katlanır cam metrekare fiyatları İzmir

Katlanır camlama metrekare fiyatları izmir

gold royal katlanır cam balkon sistemleri

Alüminyum fitil, damlalıklı kasa ve ayar profili standart özellikler olarak cezbediyor. Gold Royal katlanır cam balkon sistemleri fiyatının çok üzerinde bir lüksü tüketicilere sunuyor. Gold seri cam balkon modelleri içerisinde en çok uygulanandır.

Gold Royal cam balkon

Gold Royal seri katlanır cam balkon

elephant katlanır cam balkon sistemleri

Özel omayı bekleyen ve tam kaliteye ulaşmak isteyenlerin yol arkadaşı cam balkon modelleri arasında Elephant katlanır cam balkon sistemleri her zaman Alman kalitesini servis ediyor.

 Elephant camlama

Elephant cam balkon

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin