388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

asaş cam balkon

0 553 112 12 11 ücretsiz asaş cam balkon ücretsiz keşif hattı.

asaş cam balkon sistemleri

Bazı markalar sektörün lokomotifi ve yön vericisidir. Asaş cam balkon alüminyum sistem detay çözümleri ve aksesuarlarının Asaş marka olması ile bir adım öne geçmektedir. Asaş balkon camı sistemleri; 1- Asaş katlanır cam balkon 2- Asaş sürmeli cam balkon olarak gruplandırılabilir.

Asaş Katlanır cam metrekare fiyatları İzmir

asaş Katlanır camlama metrekare fiyatları izmir

 

Asaş Cam Balkon Örnekleri

Asaş balkon camlam örnekleri vermek gerekirse, Füme camlı katlanır cam balkon ve Asaş eşiksiz sürmeli camlama sistemlerini değerlendirebiliriz. Katlanır sistemlerde saramaz şeffaf conta Asaş farkıdır.

Asaş cam balkon fiyatları

Asaş cam balkon modelleri

katlamalı cam balkon profilleri

Cam Balkon,balkon camı profillerimiz, 3 mm et kalınlığında olup hiç bir şekilde hurda malzeme kullanılmamaktadır.Sistemlerimizde kullanmış olduğumuz profil ve aksesuarlar sitemin oturum ağırlıklarına oranla tasarlanmıştır,buda demek oluyor ki 60 santimetre x 150 cm lik panelin ağılığı ile 60 cm x 230 cm panel ağırlığı eşit olmadığından dolayı bunları taşıyacak alüminyum ve tekerlerde bunlara uygun olmalıdır. Umarım açıklıyıcı olmuştur, izahımız yetersiz ise telefonla veya mevcut profil ve teknik bilgiler için ana sayfamızda bulunan ürünlerin üstlerine tıklayarak bütün mamullerimiz ile ilgili bilgi edinebilirsiniz

Lütfen cam balkon,balkon camı sisteminizi seçerken kullanılacak olan profilin et kalınlığını ve malzemesi konusunda firmaya sorarak ayrıntılı bilgi alınız.profillerde bütün ral renkleri elektrostatik fırın boya ile renklendirebilir ve özel isteğe bağlı ahşap transfer film kaplama ile mevcut profillerinize ahşap görünümü kazandırmak olasıdır.