388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

asaş katlanır cam balkon

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hattımız dır. asaş katlanır cam balkon, ürün bütünlüğünü sağlayan ve kalite çıtasını yukarı taşıyan sistemdir.

asaş katlanır cam balkon Seçenekleri

Asaş katlanır cam seçenekleri üzerinde değerlendirme yapacak olursak, Şeffaf ve renkli cam olarak uygulama çeşitlerini görebiliriz.

Asaş katlanır cam balkon

Asaş katlanır camlama

Asaş Katlanır Camlama Örnekleri

Asaş katlanır camlama örnekleri füme renkli cam balkon, mavi renkli katlanır camlama, sürgülü yeşil renkli cam balkon…gibi örnekleri çoğaltabiliriz.

Asaş Katlanır cam balkon fiyatı hesaplama

Asaş Katlanır cam balkon metrekare fiyatlarıı İzmir

asaş katlanır cam balkon, en kaliteli malzemeleri kullanarak tüketiciyi hoşnut eden markaların başında gelmektedir. Ayrı olarak uygun ücret seçenekleri de markanın seçenek edilme sebeplerinden biridir.

Cam balkonların heyetim evresinde titizlikle çalışmak gerekmektedir. Asaş Cam Balkon markası heyetim sonrasında da uzun yıllar müşteri memnuniyeti amaçlar.

Bu memnuniyeti sağlamak için en ehemmiyetli madde güvenliktir.Kilit sistemi sayesinde hırsızlara karşı güvenlik bariyeri görevindedir ve çocukların da kolay açamayacağı bir sistemdir.Diğer ehemmiyetli maddeler ise yalıtım ve paslanmazlıktır.Sistemlerde kullanılan malzemelerle alakalı ayrıntılı bilgi almak isterseniz uzmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Ürünlerimiz 2 sene garantili olup,cam balkonunuzla alakalı her türlü meselenizde bize erişebilirsiniz.

asaş katlanır cam balkon, bir hayli hane ve işyerinin tercih ettiği, soğuk havalarda rüzgarı ve yağışları kesen, sıcak havalarda ise tam açılmaları sayesinde yer kaplamadan rahatlık sağlayan sistemlerdir.

Bu sistemler, bölmelerden oluşan cam oturumların üst ve alt bölümlerinde bulunan tekerlekli sistem sayesinde yuvasında kayması yoluyla çalışır.

Sırası gelen oturumun de hizalanmış boşluklardan çıkartılarak normal bir pencere gibi açılır.

Kapatırken yeniden aynı sırayla rayına oturan cam oturumlar, aralarındaki saydam yalıtıcı malzeme ile kapandığında tam tesir sağlar.