388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

asaş sürgülü cam balkon

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hattımız. asaş sürgülü cam balkon aramalarınız da uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

asaş sürgülü cam balkon hesaplama

asaş sürgülü cam balkon

Asaş Sürmeli Balkon Camlama Faydaları

Sürgülü camlama sistemlerinin mekanlar ve pergola altlarında genellikle tercih edildiğini söyleyebiliriz. Asaş sürgülü cam balkon dış mekanlar için eşikli sistem, iç mekanlar için eşiksiz camlama sistemleri tercih edilmelidir. Asaş sürmeli balkon camlama faydaları bazılarını sayacak olursak alan kaybını ortadan kaldırır. Sonsuz kanat sayısı yapabilme imkanı ile ölçü sorunu yoktur. Kış bahçelerinin tamamlayıcı ürünüdür.

Asaş Katlanır cam metrekare fiyatları İzmir

asaş Katlanır camlama metrekare fiyatları izmir

Asaş Sürgülü Balkon Camlama

Asaş sürgülü balkon camlama rahat çalışması ile kpnfor ve kolaylığı birlikte sunmaktadır.

İzmir asaş cam balkon metrekare ölçme

İzmir Asaş cam balkon metrekare fiyatları

Sürme cam balkon sistemleri; aynı katlanır cam balkon sistemlerinde olduğu gibi yana kayar cam balkon oturumlardan oluşur.

Sürmeli cam balkon sisteminin farkı oturumların katlanarak değil ray üzerinde yana doğru sürülerek otomatik kapı gibi açılmasıdır. İçeri doğru açılmadığından yer avantajı sağlayan bu sistem, dikey konumda hareket ettiğinden ağırlık sabit olduğu için daha kalın cam kullanılabilmesini kolaylaştırır.

Sürgülü cam balkonlar çoklukla restaurant benzeri işyerlerinde seçenek edilir. Sebebi ise ray düzeneğinin hemen hemen yok denecek kadar alçak olması ve müşterilere mani çıkartmamasıdır.

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin