388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

camoda cam balkon

camoda cam balkon sektörüne yeni soluk ve kalite anlayışı getirmiştir. Katlanır ve sürgülü sistemleri mükemmel detay çözümleri içerir. Pimaş ve Winsa grubunun bütünlüğünde dört mevsim keyifli anlar için tasarlanmıştır. Camoda Bella katlanır cam balkon  8 mm ve çiftcamlı seçenekleri mevcuttur. Çift camlı cam balkon sistemleri, konfor ısı cam ve çift camlı olmak üzere uygulanabilir.

İzmir Camoda konfor camlı cam balkon

İzmir Camoda çift camlı cam balkon

Camoda Cam Balkon Seçenekleri

Camoda cam balkon seçenekleri katlanır ve sürmeli olmak üzere ayrıldığı gibi, cam renk ve tiplerine göre de ayrılabilir.

CAMODA Cam Balkon Sistemleri, kullandığı yerleri manzaradan ödün vermeden, hava şartlarının negatif tesirlerinden savunur ve estetik bir görünüm kazandırır.

5 değişik serisi ile tabii ortamları kapalı hayat alanlarına dönüştürür.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinin cam-profil irtibatında kanat tasarımı ve kullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır.

  • Camoda’ya tescilli, açılıp kapanan çıkış kapağı, imtiyaz ve avantaj sağlar.
  • Bella Cam Balkon Sisteminde isteğe bağlı olarak 8mm ve 20mm temperli çift cam uygulaması yapılabilmektedir.
  • Cam-profil irtibatında kanat tasarımı ve kullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır. Cam-profil irtibatında silikon netlikle kullanılmamaktadır.
  • Alüminyum profillerde 8 değişik renk seçeneği sunulmaktadır.
  • Kanat ve ray profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde gerektiğinde iki sıra fırça conta uygulaması yapılabilmektedir.
  • Hava ve su geçirmezlik özelliğinin artırılması emeliyle, yan profil gerektiğinde 2 contalı kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Cam oturumlar yalnızca sağa, yalnızca sola veya her iki tarafa ayrı ayrı toplanabilir.
İzmir Camoda cam balkon malzemeleri İzmirfirmaları

İzmir Camoda cam balkon ürünleri