388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

cam balkon sistemleri

cam balkon sistemleri, günümüze konutlarda, işyerlerinde ve bir çok toplu yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Modern yaşama estetik olarak da uyum sağlayan cam balkon sistemleri farkları, modern çizgileri ile tüketicilerin taleplerini ihtiyaçlarına göre karşılamaktadır.

İzmir cam balkon sistemleri malzemeleri İzmirfirmaları

İzmir cam balkon ürünleri

cam balkon sistemleri izolasyonu

İzolasyon en önemli konuların başında gelmektedir. Kullanılan silikonize mastik veya silikon markasının önemi büyüktür. Montaj aşamasında baza profillerinin altına silikon çekilmesi gerekmektedir. Cam balkon sistemleri izolasyonu müşterilerin dikkat etmesi gereken hususların başında gelmektedir.

İzmir katlanır cam balkon modelleri

İzmir cam balkon model

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava koşullarının balkonunuzdan istifade etmenizi engellediği vaziyetlerde cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamiyle kapalı, ama bu arada tamamiyle panoramik bir kapalı mekan ele geçirmiş olursunuz.

Atlas cam balkon kapama sistemleri hanenizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en çağdaş yoludur. Camların katlanarak aynı veya değişik noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel farklıklara en iyi cevaplayabilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve etrafa zarar vermez.

Atlas katlanır cam balkon sistemleri sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre değişik renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir. Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş hayat alanları oluşturmak için size balkonlarınızı Atlas cam balkon sistemleri ile kapatmanızı öneriyoruz.

cam balkon sistemleri

cam balkon sistemleri 2016

cam balkon sistemleri avantajları

Atlas cam balkon sizlere şekil, renk ve işlev açısından geniş imkanlar sunar.
Karmaşık dikey ve yatay kayıtlar olmadan yalnızca alt ve üst alüminyum profiller sayesinde görüntü ve manzara kaybı oluşturmaz.Cam oturumların istenildiğinde açılıp kapanabilme özelliği sayesinde mevsimlerin güzelliğini doyasıya yaşamanızı sağlar.

Cam balkon sisteminde kullanılan hareketli kanatlar sağa, sola veyahut her iki istikamete birbirinden bağımsız olarak açılır, açıldığında az yer kaplar. Sistemimiz balkonunuzla uyumlu modern bir sistemdir.

cam balkon sistemleri  modelleri

cam balkon sistemleri fiyatı

 cam balkon sistemleri dört mevsim

Hava rüzgarlı, yağmurlu yada çok soğuk olabilir. Ayrı olarak çoğu kez hava kirliliği ve trafik gürültüsü balkonlarınızdan yeterince faydalanmanızı engeller. Balkonlarınızı Atlas cam balkon sistemleri ile kapattığınızda böyle sıkıntılı vaziyetlerde dahi ailenizle beraber güzel vakit geçirebileceğiniz ve çocuklarınızın oyun oynayabileceği güvenli alanlar kazanırsınız.

Atlas katlanır cam balkon sistemleri her türlü konut, daire, villa, teras, kafe, veranda ve lokantada uygulanabilir.

Atlas cam kapama sistemlerinde, camlar taşıyıcı kanat profiline özel esnek yapıştırıcılar ile yapıştırılmakta ve tabiat koşullarından dolayı deformasyona uğramamaktadır.
Balkon kapatma sistemimizde kullanılan taşıyıcı rulmanlar çiftli, polyemid asallıdır ve metalle sürtünmeden dolayı etkilenmez. Polyemid altı metaller paslanmaz çelik olup, nem ve deniz tuzuna karşı dayanıklıdır.

 

Sosyal Medya Ağlarımız Takip Edin