388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

Cam Balkon

Cam balkon, mimari çözüm ortağı olduğu kadar bir o kadar da estetik bir ürün. Dört mevsim keyif alarak kullanabileceğiniz katlanır ve sürmeli camlama sistemleri. balkon camlama kullanımı bir çok amaca yönelik olabilmektedir. En keyifli kullanımı kışın sıcak çay veya kahvenizi yudumlarken dışarıdan bağımsız olabilmeniz. Şehrin görsel dokusuna zarar vermeyen balkon kapatma sistemleridir. Doğal malzemelerden üretilen balkon camlama sağlığa zarar vermez.

 

Kullandığımız markalar, Asaş cam balkon, Makrowin sürme camlama sistemleri, Camoda çift camlı katlanır camlama ve Gold Royal katlanır cam balkon olarak sayabiliriz. Camlama montajı düzgün ve terazide bir zemin üzerinde yapılmalıdır. Alt zemin kaçıklıkları müşteriye anlatılmalı, gerekirse köşebent kullanılması gerektiği izah edilmelidir. Teras ve pergola altları gerektiğinde mermer ile teraziye alınmalıdır. Üst tavan ölçü kaçıklıkları için ayar profili tercih edilmeli su sızma sıkıntısının önüne estetik bir şekilde geçilmelidir. Apartman katlarında balkon parapetlerinin terazi kontrolü yapılmalı ve ihtiyaç halinde ön hazırlıkların yapılması gerekmektedir. Küpeşte ve korkuluk sistemlerinin montaj için engel olup olmadığına bakılmalıdır. Kasa profili zemine oturtulmadan profil altına silikon uygulanmalıdır. Kasa profilinin terazi kullanılarak montaj yapılmasına özen gösterilmelidir. Tüm bu işlemler titizlikle ve ustaca yapılmalıdır. İleride oluşması muhtemel problemlerin önüne montaj aşamasında geçmek tecrübe gerektirmektedir. Atlas cam balkon siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yerinde ve doğru çözümler üretmek için yola çıkmıştır. Camoda camlama sistemleri için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 cam balkon fiyatları

balkon camlama

cam balkon kullanımı

cam balkon

Cam Balkon Sistem Renkleri

Cam balkon sistem renkleri, cam ve alüminyum malzeme renkleri ile oluşmaktadır. rengarenk camlar kullanabiliriz. Füme cam, bronz temperli cam, mavi cam rengi, yeşil renk ve şeffaf cam rengi standart her an bulunabilen cam renkleridir. Ayrıca film kaplama yöntemi ile farklı renk seçenekleri elde edilebilmektedir. Alüminyum boyanabilen bir malzemedir. Eloksal renk, bronz profil rengi, beyaz alüminyum rengi stok malzemelerdir. Ancak Ral renkleri ve Ahşap desenleri isteğe bağlı olarak hazırlanmaktadır. Renkli siparişlerin imalatı biraz daha uzun bir süreci kapsamaktadır. Malzemelerin boyanması süreci uzatmaktadır. Modellerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

İzmir katlanır cam balkon alüminyum renkleri

İzmir katlanır cam renkleri