388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

izmir cam balkon fiyat

0 553 112 12 11 izmir cam balkon fiyat için firmamızı arayabilirsiniz.

izmir cam balkon fiyat bulma

izmir cam balkon fiyat ara

izmir cam balkon fiyat hesaplama

Kalite ve özellikler göz ardı edilerek yapılan fiyat değerlendirmeleri tüketicileri yanıltabilir. İzmir cam balkon fiyat unsurları ile değil ihtiyaca doğru cevap veren sistem özellikleri ile belirlenmelidir. İzmir cam balkon fiyatı hesaplama uzman personelimizin keşif sonucu yapması daha doğru olacaktır.

Cam balkon fiyat karşılaştırmaları

Cam balkon fiyatları hesapla

İzmir Cam Balkon Ucuz Fiyat

İzmir cam balkon ucuz fiyat kaygımız hiç bir zaman olmadı. İlkemiz ; Kalite – Marka – Sorunsuz Montaj – Uygun Fiyatlar

İzmir cam balkon şirketleri

İzmir cam balkon firmaları

Neden Cam Balkon Sistemlerini Seçenek Etmelisiniz?

  • Cam balkon hanelerinizde ek alanlar oluşturarak kullanım alanlarınızı genişletir.rahatlık sağlar.
  • Cam balkon sistemi ile kapatılan oda, salon veya mutfağınızın balkonları ısı değerlerinde artış sağlar, enerji tasarrufu sağlar.
  • Balkonlarınızı cam balkon cam balkon sistemi ile kapatma yapılarınızın görünümünü değiştirmez ayrı olarak değerini yükseltir.
  • Cam balkon sistemi binanızın mimari görüntüsü değiştirmediğinden dolayı mahalli yetkililer tarafından müsaade almanıza gerek kalmaz.
  • Sağladığı konfor ile balanslı bir ücret & performans oranı sunar.
  • Katlanır cam balkon sistemleri hırsızlık rizikonunu ehemmiyetli derecede azaltır.
  • Cam balkon sistemi ile kapatılan balkonlarınız mevcut balkonunuzda bulunan mobilyalarınızı savunur, ömrünü uzatır

CAM BALKON NEDİR

Cam balkon sistemi kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava koşullarının negatifliklerin den dolayı balkonunuz dan istifade etmenizi sağlar. cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamı ile kapalı, lakin bu arada tamamen panoramik bir kapalı mekan ele geçirmiş olursunuz. Atlas Cam balkon kapama sistemleri hanenizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en çağdaş yoludur. Camların katlanarak aynı veya değişik noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel farklıklara en iyi cevaplayabilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm 10 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve etrafa zarar vermez.

Atlas katlanır cam balkon sistemleri saatte 150 kilometre esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre değişik renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir.

Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş hayat alanları oluşturmak için size balkonlarınızı Atlas cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

izmir cam balkon fiyat ve tarihi

1981 seneninde ilk kez Finlandiya’da uygulamaya başlanmıştır. Daha sonra Avrupa şehirlerinde dağılmaya başlamış ve 1999 seneninde ülkemizde, ANKARA’DA uygulamaları başlamıştır. Finlandiya’da ve ülkemizde ilk yapılan cam balkonlar alttan taşımalı denilen sistem bilye tekerlekli sistemdir. Her cam plakasındaki takriben 25 – 30 kilogram. yük iki adet bilyenin üzerinde hareket etmektedir. Jantın üzerinde giden otomobil örneği. Bu sistem bütün yükün tabana binmesi ve alttaki rayında alüminyum gibi yumuşak bir malzeme olması hasebiyle ray üzerinde çöküntüler alana getirmektedir, aynen asfalttaki çöküntü ve tümsekler gibi. Dolayısıyla ray bir süre sonra iyice deforme oluyor ve sistem kilitleniyor. İlk çıkan sistem olması ve bir çok eksik istikametleri bulunmasına karşın bu sistem ücretinin ucuz olması dolayısıyla hali hazırda piyasada müşterilere sunulmakta ve dezavantajlarından söz edilmediği için eskiye göre azda olsa istemektedir. “

Bu sistemi seçenek edecek olan müşterilerimizin bu izahı göz önünde bulundurmasını rica ederiz.

CAM BALKON PROFİL KALİTESİ NASIL OLMALIDIR

Cam balkon profillerinin çeşitleri vardır.Kaliteli profil ve kalitesiz profilleri vardır.Cam balkon sistemlerinin profillerinin kalitelileri nasıl anlaşılır.Kaliteli bir cam balkon profili kalın profil et kalınlığı (3 mm) olup tırnakları çift tırnak olmalıdır. KullanIlanılacak camlar ise 8 mm veya 10 mm temperli şişe cam patentli camlar kullanılmalıdır. Sizde kaliteli bir cam balkon yaptırarak balkonunuzun görünümünü tamamen değiştirebilirsiniz.

Bu farkı Atlascam balkon sistemleri ile yaşamanız dileği ile !Bütün ürünlerimiz bonus ve world kredi kartlarına Taksit seçeneği ile siz müşterilerimize sunulmaktadır.