388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

izmir cam balkon modelleri

0 553 112 12 11 ücretsiz projelendirme telefon hattı. izmir cam balkon modelleri için MODELLER tıklayınız.

izmir cam balkon modelleri renkleri

İzmir cam balkon modelleri, seçeceğiniz sisteme göre değişir. Örnek olarak sürgülü sistem istersek, Asaş sürmeli camlama veya Camoda sürgülü balkon camlama modellerini seçmeliyiz. İzmir renkli cam balkon modelleri, füme renkli cam balkon, bronz renkli cam balkon, mavi camlı cam balkon, yeşil camlı cam balkon ve şeffaf cam balkon olarak sıralayabiliriz.

İzmir cam balkon renkleri

Cam balkon cam renkleri İzmir

izmir cam balkon modelleri fiyatları

İzmir cam balkon modelleri fiyatları sürekli gündem olan bir konudur. En doğru olanı yetkili ve tecrübeli firma personelimiz tarafından bilgilendirilmenizdir.

İzmir cam balkon sistemleri malzemeleri İzmirfirmaları

İzmir cam balkon ürünleri

Katlanır izmir cam balkon modelleri, imalat mertebesi kadar sistemin hazırlık ve montaj evresi da bir o kadar ehemmiyetlidir. Bunun için, yalnızca katlanır cam balkon sistemleri ile meşgul imalatçı firmalara iş teslim etmek müşteri memnuniyeti açısından en doğru karar olacaktır. Katlanır izmir cam balkon modelleri, imalatı ve montajı için bilgi birikimi ve deneyim gereklidir.

Katlanır cam balkon sistemleri; kafe, restorant, camekan, kış bahçesi, teras, sera ve balkon özelliği olan tüm mesken ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Katlanır cam sistemlerinde kullanılacak alanın şekline göre özel dizayn yapılmaktadır. Katlanır cam balkon sisteminde kullanılan camlar hareketli ve katlanabilir olduğundan dış yüzeylerini silmek çok kolaydır.

Oval, köşeli, düz mekanlara tamamiyle uygundur. Kanatları tek parça emniyet camdan imal edilen sistem balkonlarda alttan ve üstten; sergenlerde ise üstten taşıyıcı olmak üzere iki çeşit çalışma mekanizmasına sahiptir. Camlar üstten ve alttan alimünyum profiller arasındaki rulmanlı tekerler aracılığıyla hareket eder.

Sürgülü ( sürme ) cam balkonlarda yalnızca izmir cam balkon modelleri sistemleri ile meşgul imalatçı firmalara iş teslim etmek müşteri memnuniyeti açısından en doğru karar olacaktır. Sürgülü ( sürme ) cam balkon imalatı ve montajı için bilgi birikimi ve deneyim gereklidir.

izmir cam balkon çeşitleri

izmir cam balkon modelleri ara

Sürgülü ( sürme ) izmir cam balkon modelleri sistemi aynı katlanır cam balkon sistemlerine benzer şekilde çalışır.  Yalnızca yana istikametli kayan birbirinin üzerine toplanan cam oturumlardan oluşmaktadır. Cam kanatları sürmek sureti ile çalışan bu sistemler 3 raylı veya 5 raylı olarak üretilmektedir. Kanatların birbirinin içinde geçmesi ise; silme kolaylığı sağlamaktadır.

Sürgülü ( sürme ) izmir cam balkon modelleri, sistemleri çoklukla dar balkonlarda, büro bölme sistemlerinde, restaurant, teras, cafe, kış bahçesi, showroom gibi alanlarda uygulanmaktadır.

izmir cam balkon modelleri teras kapama

Terasınız da şehrin büyüleyici güzelliğini ve zerafetini ayaklar altına seren hoş bir ortam için ve terasınız dan dört mevsim istifade edebilmeniz için teras cam kapama en doğru tercihtir.

Teras cam kapama; hane ve işyerlerinizdeki teraslarınızın dış etrafla buluşmasını sağlayan mekanların kapatılması için uygulanan çağdaş çağın yüzünü en pratik şekilde yansıtan, kullanıldığı yerlerde insana rahatlık hissi veren özel bir sistemdir.

izmir cam balkon modelleri sistemleri modelleri

izmir cam balkon modelleri sistemleri fiyatı

Teras Cam Kapama Sisteminin Özellikleri

Teras cam kapama sistemi alüminyum taşıyıcı çerçeve, hareketli kanatlar, taşıyıcı ve yönlendirici aparatlar, temperli camlar ve izolasyon fitillerinden oluşmaktadır.

Teras cam kapama sistemi taşıyıcı alüminyum çerçeve, alt ve üst kanatlar dışında rastgele bir yatay veya düşey kayıt personel içermemektedir. Teras cam kapama sisteminin başlıca özellikleri şunlardır :

 1. Manzara ve görüntüde hiçbir kayıp oluşmaz. Dışarıdan bakıldığı vakit binanın yapısında hiçbir farklık olmaz.
 2. İmar mevzuatına uygundur. Kat maliklerine de legal bir sıkıntı vermez.
 3. Tadilat projesi gerektirir.
 4. Sene süresince 4 mevsimden yararlanabilirsiniz.
 5. Camlar sağa ve sola veya her iki istikamette toparlanarak açılabilir.
 6. Her türlü mekan sistemina uygundur.
 7. Temizliği ve bakımı çok kolaydır.
 8. Sistem 8 mm, 10 mm kalınlığında darbelere dayanıklı temperli camlardan oluşur. Isı ve ses yalıtımı özelliğine sahiptir. Yağmur ve kar gibi dış etkenlerden sizi savunur.
 9. izmir cam balkon modelleri fiyat

  izmir cam balkon modelleri fiyatları

Kış bahçesi başka bir deyişle teras cam balkon sistemi; villa, malikane, dubleks, tripleks tarzında yapıların bir uzantısıdır. Kış bahçesi cam balkon sistemi terasınızda tamamen bağımsız bir yapı olarak size doğanın bütün güzelliklerini görme olanağı sağlayan özel uygulamalardır.

Kış bahçesi cam balkon sistemi kendine has sistem ayrıntıları sayesinde güneşin tüm negatif tesirlerinden arındırır ancak süzülmüş gün ışığı ile dolu ortamlar sağlar. İster özel ister ticari emelli olsun her türlü alanı kapalı ancak saydam mekanlar olarak şık ve işlevsel hale getirmek olasıdır.

Kış bahçesi izmir cam balkon modelleri sisteminde kullanılan temperli ve emniyetli cam sayesinde ısı ve ses izolasyonu sağlanır. Her abuhava şartına uygun etrafçı, estetik, süsleyici, fonksiyonel muasır mekanlar sunulmaktadır. Kış bahçesi için KIŞBAHÇESİ tıklayınız.

Kış bahçesi izmir cam balkon modelleri, sistemlerinde kullanılan ham maddelerin büyük bir bölümünü cam ve alüminyum oluşturmaktadır. Tabiata hiçbir zararı olmayan bu maddeler ayrı olarak %100 geri dönüşüme kazandırılabilmektedir. Görsel olarak da etraf ve tabiat ile tam uyum sağlayan kış bahçesi izmir cam balkon modelleri sistemleri dört mevsim tabiat ile iç içe yaşanabilecek mekanlar sunar.