388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

izmir katlanır cam balkon

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hattımız. İhtiyaçlarınıza doğru tespit ve kaliteli malzeme Atlascambalkon’dan alınır. Bu sayfamızda katlanır sistemlerden bahsedeceksek de yine de eşikli sürme sistemlerini bilginize sunduk. izmir katlanır cam balkon fırsatlarımız dan sizde yararlanın.

izmir katlanır cam balkon

izmir katlanır cam balkon çeşitleri

izmir katlanır cam balkon

EŞİKLİ SÜRME CAM BALKON  SİSTEMİ şuanda mevcut kullanmakta olan balkon kapama sistemlerinin alternatifi olup dünyada sistemimize benzer bir model ve çalışır bir ürün bulunmamaktadır. Bu mevcut sistemlerin eksik istikametlerini tespit edip, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni sistemimizi piyasaya sürdük.
Yana Kayar Sistem (Sürme Cam Sistemi) isminden anlaşılacağı gibi kasa üzerinde yer alan raylar ile bu raylar üstünde yer alan camların, yatay olarak hareket ettiğinden bu balkon sistemi, iç mekânlarda daralmaya sebep vermemektedir. izmir katlanır cam balkon için yetkili personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

katlanır cam balkon izmir modelleri farkları

katlanır cam balkon izmir

Eşikli Sürme Sistemde istenildiği kadar Kanat sayısı uygulanabilir.
Dar balkonlarda balkon alanını aynen savunmaktadır. Balkona giriş/çıkış noktalarına mani olmaz.
Eşikli Sürme seri Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli tek cam ve lamine cam kullanımı için uygundur. Darbeye dayanıklı temperli cam olduğu için kırılma halinde tehlike arz etmez.

Alt bölümlerinde kullanılan rulmanlar vasıtası ile kolaylıkla ve suskun olarak çalışır.
Kanatlarda kullanılan Ara (Çekme) Kapaklar ile Camlar istenilen yere toplanır.
8mm ve 10mm olan Aluminyum Sürme Fitillerimiz ile sararma meselesi ortadan kalkmıştır. Ayrı olarak Aluminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağnak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık ele geçirilmiştir. Patentli Aluminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.
Sistem geniş kasa modeline sahiptir. Balkon parapetinin tavanı karşılamadığı vaziyetlerde kolaylıkla uygulanabilir. Kasa birleşmeleri 45º kesilmeyerek 90º kesilir.

katlanır cam balkon izmir firma ara

katlanır cam balkon izmir şirketi

PVC takozlar aracılığıyla dönüş ele geçirilir. Bu özellikler sayesinde fire, referans gibi yararlar sağlar ve bu arada suyun tahliyesine de yardımcı olur.
Sistemdeki yükü altta 2 adet rulman üstte 2 adet tekerlek sağlar.

Çeşitli renk ve model seçeneği ile değişik yer ve mekânlara uyum sağlamaktadır.
Sistemde paslanma yapacak malzeme kullanılmamıştır.
Aluminyum Profillerin açık bölümlerinde polyamid kapak uygulanmıştır.
Cam ve Profil irtibatı mekanik irtibat ile sağlanmıştır. Katiyen sarkma yapmaz.
Köşe dönüş aparatları sayesinde kolay imalat ve montaj olanağı sağlar.
Kış bahçesi, Sergen, Büro Bölmeleri, Cafe, Otel ve Lokanta gibi her türlü alanların kapatılmasında tercihe göre uygulanır.

İzmir Katlanır Camlama

İzmir katlanır cam balkon ürünlerini ilk günkü gibi heyecan ve şevkle müşterilerimiz için hazırlıyoruz. İzmir katlanır camlama sistemlerinde Asaş ve Gold katlanır camlama modelleri başarı ile uygulanmaktadır.

İzmir cam balkon şirket

İzmir katlanır cam balkon

İzmir Katlanır Camcılar

Atlas cam balkon İzmir katlanır camcılar arasında özgün ve butik yapısı ile işler başarmanın amacındadır.

İzmir katlanır cam balkon perde sistemleri modelleri

İzmir cam balkon şirketi