388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

katlanır cam balkon sistemleri

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hattımız. katlanır cam balkon sistemleri, 8 mm camlı ve ısı camlı katlanır seçenekleri olarak ayrılır.

katlanır cam balkon sistemleri farkları

katlanır cam balkon sistemleri

katlanır cam balkon sistemleri tavsiyeleri

katlanır cam balkon sistemleri, askılı katlama ve klasik katlamalı sistemler olarak ayrılabilir. Mağaza ve işyerlerinde askılı(eşiksizde denebilir) askılı katlanır camlama sistemleri uygulanmaktadır. Konutlarda klasik katlamalı camlama, 8 mm temperli cam ve temperlenmiş ısıcamdan üretilmiş çift camlı katlanır sistemler imal edilmektedir.

İzmir cam balkon şirket

İzmir katlanır cam balkon sistemleri

Katlanır Cam Sistemleri

Katlanır cam sistemleri, ailenizle vakit geçirebileceğiniz anlara güzellik, konfor ve rahatlık katar.

İzmir katlanır cam balkon perde sistemleri modelleri

İzmir cam balkon sistemleri

katlanır cam balkon sistemleri hakkında bilinmesi gerekenler

  • Sistemin rulmanlımı yoksa bilyelimi olduğunun mutlak sorulması gerekmektedir.

  • Rulmanlı sistemlerinde çelik mi ? demir mi ? paslanır mı olup olmadığına mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor. Kaplama rulmanlı sistemler zaman sonra paslanarak sisteminizin ömrünüzü çürütür.

  • Yaptıracağınız firmanın üreticimi, tali bayi mi yoksa seyyar mı çalıştığını mutlaka sorun ve öğrenin çünkü; sistemde çıkacak bir problemde muhatap olacağınız birilerini bilmeniz gerekiyor. Bunun içinde özellikle üretici firmalara güvenip ve Garanti veren sistemleri tercih ediniz.

  • Sistemin en önemli bir kısmı olan şeffaf fitillerin sararıp sararmadığını sorun zaman sonra camlarınızın arasında sarı uzun uzun çubukları görmek istemezsiniz herhalde.

  • Sistemin yalıtımı da çok önemlidir bunun için montaj yapan ustaların deneyimli olması gerekiyor. Firmanın ne kadar eski olduğunu düşünürseniz bir o kadarda eski tecrübeli montaj ekibi olacağını aklınızdan çıkarmayınız ve kararınızı ona göre yapınız.

  • Kıl fitiller camların altında kullanılan malzemeye denir. kıl fitiller hava, su girmesini engellemek için kullanılan malzemedir. Bunlarda 1000-1200 lük fitiller vardır sanmayın ki ebatlar büyüdükçe yalıtım artacaktır aksine zarar getirir çünkü büyük ve uzun fitiller zaman geçtikçe çöküp dağılacaktır buda sistemin su ve hava geçirmesine zemin oluşturacaktır. bunun için en ideal kıl fitiller 800 lük sık ve dik fitillerdir çökme dağılma şansı yoktur.

  • Kapak sistemleri birbirine geçmeli ve vidalı olmasına dikkat ediniz birleştiği noktalardan su geçmesini engeller vidalı kapaklar ise uzun ömürlü olacağını gösterir.