388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

katlanır cam balkon

0 553 112 12 11 ücretsiz katlanır cam balkon teklif hattımız dır. Atlas firması olarak talep ve ihtiyaçlarınıza modern ürünler ile cevap veriyoruz.

katlanır cam balkon

katlanır cam balkon firması

katlanır cam balkon

Katlanır cam balkon dilediğimiz zaman kapalı dilediğimiz zaman tamamen açık mekanlar elde etmek için kullanılan bir sistemdir. Dikkat edilmesi gereken, montaj kalitesi ve ihtiyacınıza uygun ürün almanız. Katlanır balkon camlama, Asaş, Gold Royal, Camoda ısıcamlı ve Elephant askılı sistemler kullanmaktayız. Cam panellerinin hareketli ve emniyetli rulman tekerleklerin üzerinde ileri geri sürülmesi ve içe doğru katlanması prensiplerine göre çalışır.katlanır cam balkon modellerini detaylı incelemek için camlama tıklayabilirsiniz.

Katlanır cam balkon

Katlanır camlama

Katlanır Camcı

Katlanır camcı olarak da adlandırabileceğimiz bir çok firma sektörde faaliyet göstermektedir. Atlas cam balkon ilkelerinden taviz vermeden yoluna devam etmektedir. Ucuz mal alacak kadar zengin tüketicelere iş üretemiyoruz.

İzmir katlanır cam balkoncu

İzmir katlanır cam balkon

katlanır cam balkon pvc doğrama karşılaştırması

Plastik Doğrama için PVC kelimesine tıklayınız.

Manzara Kaybı: Plastik kapamada arada profiller olduğundan görüntü kaybı %40 lara erişir.

Temizlik: Plastik balkon kapatmalarda camların hep birlikte açılma bahtı olmadığından kesinlikle dışarı sarkılarak temizlenmesi gerekiyor buda kullanıcılarına oldukça zor gelir.

İmar mevzuatına tersliği: Görüntü kirliliği yaptığından imar mevzuatına terstir. yakıntı edildiği takdirde sökülmek vaziyetindedir.

Sıhhat Açısından: 
Plastik doğrama kullanılan plastik malzemelerinin geneli kırık malzemeden ( geri dönüşümlü plastik ) olduğundan büyük oranda kanserojen madde içerir ve güneş de fazla kızdığı vakitte içerisine plastik kokusu verdiğinden oturulmaz hale getirir.

ISI İzolasyon: Plastik doğrama ısı izolasyon itibariyle %100 tesir sağlar. ancak mekan balkonlukdan çıkıp kiler, küçük oda, veya sera tesiri yaratır.

Cam Balkon – Katlanır cam sistemleri

Manzara Kaybı: cam balkon kapamada arada rastgele bir profil kayıt olmadığından hiç bir şekilde görüntü kaybı oluşturmamaktadır.

Temizlik: cam balkon sistemlerinde cam kanatları içeri doğru ardı ardına katlanarak açıldığından dolayı dışarı sarkmadan oturduğunuz yerden kolaylıkla temizleme olanağı sunar.

İmar mevzuatına tersliği:
 katlanır cam balkon kapama görüntü kirliliği yapmadığından ve binanın dış yapısını bozmadığından imar mevzuatına ters değildir. Bu sistemlerin uygulanması mahalli idarelerin tasarrufundadır.

Sıhhat Açısından: cam balkon sistemleri 1. kalite alüminyum ve geneli camdan kaplı olduğundan dolayı rastgele bir sıhhat meselenini tehdit etmemektedir. Aksine sistem tamamiyle açılıp kapandığından dolayı ve güneş enerjisini süzerek içeri aldığından sıhhat açısından artılar katmaktadır.

ISI İzolasyon: katlanır cam balkon sistemleri ısı izolasyon itibariyle %10 – %15 plastik doğramaya oranla soğuk olur. Ancak bu oran içinde balkonunuzu balkonluk dan çıkarıp bir oda gibi kapatmaya da hiç gerek yoktur.