388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

Katlanır Cam

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hattımız. Atlascambalkon katlanır cam ihtiyaçlarınıza profesyonel ekipleri ile cevap veriyor. Atlas cambalkon, müşterilerine, balkon camlama, IQ alüminyum, pvc dpğrama ve panjur sistemleri ile hizmet vermektedir. Bu ürünler ile ilgili ürünler tıklayınız.

katlanır cam işleri

Katlanır camcı, yada balkon kapatmacı…Balkonlara yeni bir yaşam alanı açan katlanır cam, güvenlik ve izolasyon faydaları da sağlar. Modern şehir hayatının vazgeçilmez ürünü. Temel çalışma prensibi kayar kanatların içe doğru katlanmasıdır. Çelik esaslı rulman tekerler rahat yürüyüş ve dönüş kabiliyeti sağlar. Katlanan kanatların oluşturacağı basıncı et kalınlığı 2 mm olan alüminyum malzeme taşıyacaktır. Bu nokta da zaten fiyat farklılıklarının oluşmasında etkenlerden birisidir. Katlanır sistemlerde Goldprestij ve Asaş katlamalı cam sistemlerini tercih ediyoruz. Isıcamlı sistemlerde Camoda markasını kullanıyoruz. 8 mm temperli camlar istediğiniz renklerde kullanılabilir. Temel renkler, füme, bronz, mavi ve yeşildir. Şeffaf cam rahatlıkla kullanılabilir.

İzmir cam balkon şirket

İzmir katlanır cam balkon fiyat bulma

Katlanır Balkon Camlama

Katlanır balkon camlama, hareketli cam panellerin içeriye doğru katlanması ile çalışır. Manzara keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz. Mimari dokuya aykırı olamayan sistem belediye imar mevzuatına da uygundur. Fiyatlar ekonomik serilerde şeffaf camlı 160,-TL/m2’den başlar. Renkli ekonomik seriler ise 180,-TL/m2’dir. Asaş katlanır camlama şeffaf 190,-TL/m2 – Asaş renkli cam 220,-TL/m2’den başlamaktadır. Yerinde yapacağımız keşif işlemi ile ihtiyacınız olan cam balkon maliyetini sizin için tespit ediyoruz.

İzmir katlanır cam balkon perde sistemleri modelleri

İzmir cam balkon şirketi

Cam balkon mağaza İzmir

Atlas cam balkon schowroom

katlanır cam balkon

katlanır cam, balkon kapatma sistemleri hanenizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en çağdaş yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel farklıklara en iyi cevaplayabilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava koşullarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan faydalanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. negatif hava şartlarında dış tesirlerden savunma sağlar… katlanır cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma rizikosu en düşük düzeye indirgenmiştir. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli katlanır cam alternatifleri mevcuttur.

 • Manzara ve görüntüde kayıp oluşturmuyor.
 • Panoramik görünüm keyfi sunuyor.
 • Binanın yapısında farklığa kapı aralamıyor.
 • Balkonunuzdan sene süresince dört mevsim yararlanılmasını sağlıyor.
 • Camlar sağa sola veya her iki istikamette toparlanarak açılabiliyor
 • Mimari etkileyicilik yaratıyor.
 • Temizliği, bakımı kolay ve pratik.
 • Darbelere dayanıklı temperli cam kullanıldığı için hırsızlık olaylarına karşı da savunuyor.
 • Olağandışı tesirlerle camın kırılması vaziyetinde ise, küçük parçalara ayrılarak etrafa zarar vermiyor.
 • Yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden savunuyor.
 • Çocuklarınızın güvenliğini sağlıyor.
 • Hanenizde yeni kullanım alanları yaratıyor.
 • Cafe işletmecisiyim. Mekanımı yazın açarak bahçesi ile birleştirmek istiyorum. Ancak iki bölüm arasında rastgele bir eşik olsun istemiyorum. Ne yapmalıyım?
  – Atlas katlanır cam, Balkon sistemleri arasında cephe camlama için kullanılan Cafe ve Facade sistemleri rastgele bir eşik profili olmadan uygulanmaktadır. Dolayısıyla iki değişik bölümü istenildiği gibi birleştirme olanak tanımaktadır. katlanır cam seçenekleri için modeller linkine tıklayınız.