388 77 90 - 0 553 112 12 11 ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

winsa cam balkon izmir

0 553 112 12 11 ücretsiz keşif hattımız. winsa cam balkon izmir ihtiyaçlarınıza kaliteli malzeme ile cevap veriyoruz.

Winsa cam balkon izmir

İzmir Winsa cam balkon

winsa cam balkon izmir firmaları

Teras Sürme cam balkon sistemi, kullanım kolaylığını ve güvenliğini sağlamak yerine bütün teferruatlar düşünülerek tasarlanmıştır. Teras sürme cam balkon sistemi değişik beğenilere ve dekorasyon tercihlerine uygun 8 özel renk seçeneğine sahiptir. Teras sürme cam balkon sistemi temperli cam kullanımı sayesinde her türlü mekânda güvenle kullanılabilir. Tutamak tasarımı ve taşıma kapasitesi sayesinde konforlu bir kullanıma sahiptir. Her iki istikamete kolaylıkla açılıp kapatılabilen Teras sürme cam balkon sistemi, özel kilit tasarımı sayesinde hem iç hem de dış mekândan kilitlenebilir. Teras sürme cam balkon sisteminin en ehemmiyetli farklılıklarından biri, eşikli ve eşiksiz sistemlerin aynı formda üretilmesidir. 2 sistem arasında yalnızca 6,5 milimetre yükseklik farkı vardır. Düşük eşik yüksekliği sayesinde, tabanlarda mani oluşturmaz. Hem içeriden hem de dışarıdan kolaylıkla temizlenebilir. Taşıyıcı kanallar da temizlenmeye uygun olacak şekilde geniştir.

izmir winsa cam balkon firmaları

izmir winsa cam balkon şirketi

Özgün tasarım ayrıntıları ve üstün donanım özelliklerine sahip Teras Konfor, çift camlı sürme cam balkon sistemidir. Teras Konfor her türlü dekorasyona ve beğeniye uygun 8 renk seçeneğine sahiptir. Çift camlı bir cam balkon sistemi olduğu için jaluzi uygulaması yapılabilir. Temperli cam kullanımı sayesinde her türlü mekânda güvenle kullanılabilir. Fırça conta sistemi sayesinde suskun, konforlu ve kolay kullanım sunar. Teras Konfor sürme cam balkon sistemi, özel kilit tasarımı sayesinde hem iç hem de dış mekândan kilitlenebilir. Teras Konfor düşük eşik yüksekliği sayesinde, tabanlarda mani oluşturmaz. Hem içeriden hem de dışarıdan kolaylıkla temizlenebilir. Taşıyıcı kanallar da temizlenmeye uygun olacak şekilde geniştir.

Cam Balkon İzmir Winsa

Vitrin katlanır cam balkon sistemi, kullanım kolaylığı ve güvenliği sağlamak için bütün detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. Çocuk emniyeti görevi de gören kanat tutucu seti, tüm kanatların veyahut istenilen sayıda açılan kanadın güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlar. Vitrin katlanır cam balkon sistemi, 8 özel renk seçeneğiyle değişik beğenilere ve dekorasyon tercihlerine uygundur. Temperli cam kullanımı sayesinde her türlü mekânda güvenle kullanılabilir. Fırça ve TPV conta sistemi sayesinde ses ve ısı izolasyonu arttırılmaktadır. Vitrin katlanır cam balkon sisteminin çıkış kapak setinin tasarımı, kanatlar tam açılmadan havalandırma olanağı verir. Alüminyum kapak profillerinin özel şekli sayesinde, camlara dokunulmadan kanatlar hareket ettirilebilir. Vitrin katlanır cam balkon sisteminde enjeksiyon kapak ve saydam conta kullanılmadığı için kırılmalar, güneşten meydana gelen renk bozulmaları ve istenmeyen kaçaklar önlenir. Özel olarak tasarlanan profil ve aksesuarları 2 Adet Yararlı Model Dokümanına sahiptir.

Cam balkon sineklik seçenekleri

winsa izmir Cam balkon sineklik

Vitrin Konfor katlanır cam balkon sistemi, kullanım kolaylığı ve güvenliği sağlamak için bütün detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. Çocuk emniyeti görevi de gören kanat tutucu seti, tüm kanatların ya da istenilen sayıda açılan kanadın güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlar. Vitrin Konfor katlanır cam balkon sistemi, 8 özel renk seçeneğiyle farklı beğenilere ve dekorasyon tercihlerine uygundur. Temperli cam kullanımı sayesinde her türlü mekânda güvenle kullanılabilir. Fırça ve TPV conta sistemi sayesinde ses ve ısı izolasyonu arttırılmaktadır. Vitrin katlanır cam balkon sisteminin çıkış kapak setinin tasarımı, kanatlar tam açılmadan havalandırma olanağı verir. Alüminyum kapak profillerinin özel şekli sayesinde, camlara dokunulmadan kanatlar hareket ettirilebilir. Vitrin katlanır cam balkon sisteminde enjeksiyon kapak ve şeffaf conta kullanılmadığı için kırılmalar, güneşten kaynaklanan renk bozulmaları ve istenmeyen kaçaklar önlenir. Özel olarak tasarlanan profil ve aksesuarları 2 Adet Yararlı Model Dokümanına sahiptir. winsa cam balkon izmir için 0 553 112 12 11

İzmir Cam Balkon Winsa

Camoda decuninck grubunun favori camlamasıdır.