Son yılların en çok tercih edilen cam sistemlerinden biri Giyotin cam ürünleridir. Ticari mekanlarda ülkemizde 5 yılı aşkın süredir yoğun şekilde kullanılsada son yıllarda kullanım oldukça artmıştır. Kaliteli dekoratif bir görünüme sahip olması, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı ürünün tercih sebeplerinden biridir. Yalıtım konusunda da rakip ürünlere göre oldukça fazla katkı sağlamaktadır. Giyotin cam sistemleri motorlu sistemler olup uzaktan kumanda ile panellerin açılıp kapanması sağlanabilmektedir. Her ne kadar manuel kullanım bulunuyor olsa da motorlu sistemlerin tercihi yoğunluktadır.

Giyotin Cam Sistemleri

Ortalama 4cm alüminyum profili kalınlığı bulunmaktadır. Darbe ve kırılmalara karşın sistemde temperli cam kullanımı yapılmaktadır. Temperli cam ortalama 8mm olarak uygulanmaktadır. Ral renk seçenekleri bulunmakta olup dış etkenlerden minimum etkilenme yaşamaktadır. Güvenlik konusunda da diğer modellere göre çok daha fazla etkilidir. Giyotin cam sistemlerinde çift kilit sistemi bulunur ve maksimum güvenlik sunar. Bir çok restoran işletmesinde, cafelerde, otel ve alışveriş merkezlerinde kullanılmaktadır. Dış mekanlarda pergola sistemleri ile oldukça uyumlu olup dekoratif yönden en etkin görünümü almanızı sağlar.

Giyotin Cam Çalışma Prensibi

Sistemin ana özelliği ray sistemleri üzerinden çalışması ve haraket etmesidir. Sistemde ray içinde bulunan zincir ile cam paneller birbirine tutturulmuştur. Zincir ve motor bağlantısı ile kumanda ile açılıp kapanma sağlanmaktadır. Oldukça uzun süre dayanım sağlayan bu sistemler ağır yük koşullarına uygun olara tasarlanmıştır. Ufak metrekare alanlarla uygulanabileceği gibi metrajı büyük bir çok alan içinde imalat özel olarak yapılabilmektedir. Atlas cam balkon sistemleri olarak hem konutlar hemde ticari bütün şirket ve işletmeler için giyotin cam hizmetleri vermekteyiz.

 

giyotin cam fiyatları

Giyotin Cam Fiyatları

Atlas Cam Balkon firmamız İstanbul da bugüne kadar bir çok başarılı giyotin cam balkon projesi tamamlamıştır. Sistemde tercih edilen tüm malzemelerimiz 1.sınıf kalite olup sizlere uzun yıllar yılları sorunsuz ve hatasız şekilde hizmet verecektir. Ufak büyük demeden sizlerden gelen tüm talepleri almaktayız. Hem üründe hemde malzeme kalitesinde olduğu gibi montaj ve işçilik kalitesinde en iyisini sunmaktayız. Bizlerden teklif almadan karar vermeyiniz.

Doğru fiyatların verilmesi ve alana göre doğru ürün seçimi için kesinlikle uygulamanın yapılacağı yerin görülmesi gerekmektedir. Yer görülmeden verilecek fiyatlarda sonrasında büyük değişiklikler yaşanabilmekte ve müşteri ile firma arasında sorunlar oluşabilmektedir. Bu nedenle giyotin cam fiyatları için firmamıza ulaşarak gün içinde ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.