Bir çok farklı cam balkon modeli bulunsa da uzun yıllardır Katlanır cam balkon en çok tercih edilen olmuştur. Bu sistemin öncelikli tercih sebeplerinin başında diğer ürünlere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Bununla birlikte kullanım kolaylığı sağlaması, fiziki güç istememesi ve kolay toplanması ürünün en büyük özellikleridir. Dekoratif yönden de diğer çeşitlere göre geride kalır yanı yoktur. Füme, mavi veya şeffaf renklerde tercih yapılabilmektedir. Atlas cam balkon firmamız katlanır sistemleri İstanbul içinde her semtte sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlarla sunmaktadır. Cam balkon yaptırmak istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşarak ücretsiz keşif talep ediniz.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Balkon ve teraslarınızı daha yaşanabilir alanlara çevirmek sizin elinizde. Bir çok yapıda yanlış kullanım nedeni ile balkon ve teraslardan yeterli kadar kullanım yapılamamaktadır. Atlas cam balkonun katlanır cam balkon ürünleri ile 4 mevsim yaşanabilir mekanlar kolayca yaratılabilmektedir. Yalıtımlı, olumsuz dış etkenlerden korunan alanlarınızda her mevsim kullanım imkanınıza kavuşursunuz. Sistemin tam kapanması durumunda dışardan gelen gürültü, ses, toz ve yağmur çok büyük ölçüde engellenmektedir. Isıcamlı katlanır cam balkon sistemleri ile yalıtımda maksimum çözüm isteyenlerede ayrı çözümler firmamız tarafından sunulmaktadır.

Dekoratif katlanır cam balkon Atlas Cam Balkon

Yaşam alanlarınız için en ideal kullanımı ve dekoratif yönü en güçlü cam balkonları üretiyoruz.

Ses & Isı Yalıtımı Atlas Cam Balkon

Balkon keyfinizi en üst seviyeye çıkarmak için ses ve ısı yalıtımında maksimum çözümler sağlıyoruz.

Cam Balkon Güvenliği Atlas Cam Balkon

Cam balkon sistemlerinin kullanıcıya zarar vermemesi için darbeye dayanıklı Temperli cam kullanılır.

Uygun Fiyatlar Atlas Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemleri için en yüksek kalite, hatasız montaj ve en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz.

Cam Balkon Keşif Atlas Cam Balkon

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında her gün ücretsiz cam balkon keşif hizmetlerimiz vardır.

Katlanır Cam Balkon Su Geçirir mi?

Atlas cam balkon firmamız en yüksek oranda işçilik kalitesi ile su geçirme ve sızdırma sorununu minimuma indirmektedir. %100 cam balkon su geçirmez demek yanıltıcı olacaktır. Katlanır cam balkon hareketli sistemler olduğu için yapının özelliğine, balkonun konumuna ve işçilik kalitesine göre sızdırmada sonuç vermektedir. Cam balkonunda ciddi oranda su sızması olan kullanıcılarımız maalesef ki ciddi işçilik hatası e kalitesiz malzeme mağduru olmuştur diyebiliriz.

Montaj esnasında köşebentler en çok dikkat edimesi  gereken alanlardır. Suyun cam balkondan sızmasına neden olabilecek birincil alan burasıdır. Doğru Silikon kullanımı ve ek parça kullanımları burada son derece önmeli ve gereklidir. Sistemin vida kullanılan yerlerinde de ek müdahalelere yapılarak sızma minimuma indirilebilmektedir. Son olarak da üretimi yapan firmamın su kanalı ve tahliye yoluna öncelik vermesidir. Alacağınız malzemelerde tahliye kanalı olup olmadığına dikkat ediniz.

Atlas cam balkon sisteminizin sizi mağdur edecek su sızdırma yaşatmaması için gerekli tüm teknik önemleri almaktadır. Gerek eğim, yağmur yönü, su olukları oldukça dikkatli şekilde hesaplanmaktadır.

katlanır cam balkon fiyatları

Katlanır Cam Balkon Fiyatları

İstanbul cam balkon piyasasında oldukça farklı üretim ve imalat ürünleri bulunmaktadır. Profil kalitesi, profil kalınlıkları, cam kalitesi, cam kalınlıkları, işçilik kalitesi, montaj kalitesi ve dekoratif aksesuarlara göre fiyatlarda değişkenlik olmaktadır. Atlas cam balkon 2021 katlanır cam balkon fiyatları için müşterilerine en yüksek malzeme kalitesinde ve en uygun metrekare fiyatları ile hizmet vermektedir. Ezbere şekilde fiyat vermeyen firmamız alan ölçüleriniz, alanın teknik detaylarına göre fiyat vermektedir. Ekibimizden fiyat almak için yerinizde ücretsiz keşif için çağırabilir ve hemen size özel teklifimizi alabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Yaptırın

Atlas Cam Balkon ekibimize ulaşın ücretsiz keşif yaptırın