Konutlarda ve ticari mekanlarda en çok tercih edilen ürünlerinden biride Sürgülü cam balkon modelleridir. Katlanır sistemlerde cam paneller katlanarak toplanırken sürgülü sistemlerde ise ray sayesinde bitiş noktasına kadar sürülebilmek sureti ile toplanmaktadır. Paneller oldukça basit ve kolay şekilde sürme sistemi ile kaydırılabilmektedir. Evlerde kullanımı bulunduğu gibi restoran, cafe, pastane gibi bir çok ticari mekanda oldukça fazla tercih edilmektedir. Cam balkon sisteminin kısa sürde pratik şekilde açılması, kapanması nedeni ile ideal bir tercih olarak öne çıkmaktadır.

Sürme Cam Balkon Sistemleri

Kullanıcılar tarafından Sürgülü yada Sürme cam sistemleri olarak bilinmektedir. Ürünün eşikli yada eşiksiz modelleri bulunmaktadır. Mekanlarda iç alanda yada dış mekanlarda kullanım sunmaktadır. Sistemde bulunan ray adetleri ister standart sayıda yada talep doğrultusunda artırılabilmektedir. Cam panel kullanımlarında temperli cam kullanımı, ısıcamlı cam kullanımı yapılabilmektedir. Cam alınlıkları 8mm standart olarak kullanılsada özel ölçü çalışılabilmektedir. Sürgülü cam balkon sistemleri için uzun yıllardır müşterilerine kaliteli ürünler sunan Atlas cam balkon'a ulaşarak hemen fiyat alabilirsiniz.

İstanbul Sürgülü Cam Balkon

İstanbul Atlas cam balkon firması olarak Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında sizlere hizmet vermekteyiz. Ufak metrajlı alanlar, büyük projeler dahil tüm taleplerinizde tecrübeli ve deneyimli kadrolarımızla sizlere imalattan çözümler sağlıyoruz. Profesyonel personellerimizi ücretsiz keşif için adresinize gönderiyor ve yerinde tespit yaptırıyoruz. Doğru malzeme seçimi, alana göre uygun model seçimi, minimum ek yerleri olması, yalıtım ve su sızdırmazlık için yerinde tespit yapılması son derece önemlidir. Sürgülü cam balkon sistemleri uzun yıllar sorunsuz kullanacağız, teslimat sonrası sürekli destek alabileceğiniz ve uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz Atlas Cam Balkon'a şimdi ulaşabilirsiniz.

 

 

Sürgülü Cam Balkon M2 Fiyatları Fiyat alın

İstediğiniz tüm modellerde yüksek kalite imalatını yaptığımız ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Ticari işletmeler yada konutlar için farklı bir çok model ürünümüzle sizlere en yüksek kaliteyi sağlıyoruz.

Sürgülü Cam Balkon Keşif

İstanbul her ilçe, semt ve mahallemizde her gün ekibimizle ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz.

sürgülü cam balkon fiyatları

Sürgülü Cam Balkon Fiyatları

Cam Balkon m2 fiyatlarımız 2020 yılında neyse 2021 yılı içinde fiyat farkı olmadan uygulanmaktadır. Müşterilerimize yanlış bilgi vermemek adına yerin ve alanın niteliklerini görmeden, ölçüleri hesaplamadan fiyat vermemekteyiz. Eğer kendiniz gerekli ölçüleri aldıysanız bizlere ulaşarak birim metrekare fiyatlarını öğrenebilir yada hemen şimdi İstanbul içinde ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sürgülü cam balkon dayanımı yüksek, işçilik kalitesi yüksek ve uygun fiyatlar için bize ulaşınız.

Sürgülü Cam Balkon Yaptırın

Dayanıklı ve Kaliteli Sürgülü Sistemler